02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

tapijtje 3024
tapijtje

50 EUR

Kleed 3025
Kleed

100 EUR

Schuine klepsecretaire 3026
Schuine klepsecretaire
Startprijs 2.500 EUR
Spiegel met bloemmotief 3027
Spiegel met bloemmotief
Geen vanafprijs
Tapijt Gabbeh 143x100cm. 3028
Tapijt Gabbeh 143x100cm.
Startprijs 130 EUR
Tapijt Gabbeh 122x86cm. 3029
Tapijt Gabbeh 122x86cm.
Startprijs 120 EUR
bloemstandaard 3030
bloemstandaard
Startprijs 60 EUR
Rechthoekige spiegel 3031
Rechthoekige spiegel
Geen vanafprijs
naaitafel gestoken 3032
naaitafel gestoken
Startprijs 100 EUR
Eikenhouten buffetkast 3033
Eikenhouten buffetkast

220 EUR

Eikenhouten bordenrek 3034
Eikenhouten bordenrek

20 EUR

Rond Engels bijzettafeltje 3035
Rond Engels bijzettafeltje
Startprijs 160 EUR
Klokje 3036
Klokje
Geen vanafprijs
Eikenhouten secretaire 3037
Eikenhouten secretaire
Startprijs 750 EUR
Zeeuwse kast 3038
Zeeuwse kast
Startprijs 600 EUR
linnenkast grenen 3039
linnenkast grenen

150 EUR

Twee kistjes 3040
Twee kistjes
Geen vanafprijs
Lederen stoel 3041
Lederen stoel

20 EUR

Eikenhouten chiffoniere 3042
Eikenhouten chiffoniere
Startprijs 700 EUR
Spiegel 3043
Spiegel

100 EUR

Eiken tweedeurs kast 3044
Eiken tweedeurs kast
Geen vanafprijs
Kussenkast 3044
Kussenkast
Startprijs 500 EUR
Eikenhouten rolluikkastje 3045
Eikenhouten rolluikkastje

100 EUR

Vitrinekast 3046
Vitrinekast
Startprijs 350 EUR