Japans handbeschilderd poreseleinen serviesje, minimale beschadiging. mooie kwaliteit begin 20e eeuw. Cond.: G
4 Kopjes en schotels China 18e eeuws met motieven van figuren en landschappen. Chien Lung. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: Ø7cm.
4 Kopjes en 3 schotels. China 18e eeuws peterselie decor. Kang Shy schotels met lichte beschadigingen. Schotels: Ø14cm. Kopjes: 5xØ8cm.
2 Kop en schotels voor thee. China 18e eeuws met bloemmotieven. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: 4xØ7cm.
2 Kutani theekannetjes met fijne bschildering(landschapsdecor). Japans ca.1900, 1 handgreep is gelijmd.
6 Theekopjes China 18e eeuws. ca. 1750. Beschilderd met landschapsdecor. 3,5xØ6cm.
17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R
2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G
3 Aardewerk tabakspotten 19e eeuws. Chinees (kleine beschadiging). Cond.: R
2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)
3 x Flora plateel Gouda, afbeeldingen van reiger. 2 stuks 11x24cm, 1 maal 14x27cm.
1x Plateel lamp (beschadigd) 91xØ22cm. 1x modern aardewerken vaas 52xØ21cm. Cond.: G
Grote platelen vaas met bloemen eind 20e eeuws. gemerkt Gouda plateel Holland 723 H:29cm.
2 Delen plateel. Beide gemerkt Gouda plateel Oud Gouda Zuid Holland, waarvan een klomp (28cm) en een damesschoentje hangend (27cm). eind 20e eeuws
Kavel diversen w.o; 1x Servies (beschadigd), 1x Aziatisch koperen vaasje. Cond.: G, 1x Aardewerken vaas, Cond.: G, 1x keramiek figuur (beschadigd).