02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

Gesign. v. Hatteveld 1264
Gesign. v. Hatteveld
Startprijs 120 EUR
Interieur, man met kind 1265
Interieur, man met kind
Geen vanafprijs
E. Rabbers, Koeien in weiland 1266
E. Rabbers, Koeien in weiland

260 EUR

Gesig. Renaeld '97 1267
Gesig. Renaeld '97
Geen vanafprijs
Gesign. C.Morijier 1268
Gesign. C.Morijier
Startprijs 70 EUR
4x M.V. Schaardenburg 1269
4x M.V. Schaardenburg
Geen vanafprijs
E. Rabbers, koeien in stal 1270
E. Rabbers, koeien in stal
Startprijs 450 EUR
Jan Rijlaarsdam 1271
Jan Rijlaarsdam
Startprijs 2.000 EUR
Willem van Nieuwenhoven 1272
Willem van Nieuwenhoven
Startprijs 1.700 EUR
Litho 1273
Litho

100 EUR

schilderij, Unger 1274
schilderij, Unger

225 EUR

Stadsgezicht met figuur 1275
Stadsgezicht met figuur
Geen vanafprijs
E. Rabbers, boerenerf 1276
E. Rabbers, boerenerf
Startprijs 300 EUR
J.H.B. Koekkoek 1277
J.H.B. Koekkoek
Startprijs 6.600 EUR
A.J. van Prooyen, landschap 1278
A.J. van Prooyen, landschap
Startprijs 750 EUR
E. Rabbers, stilleven 1279
E. Rabbers, stilleven

150 EUR

E. Rabbers, kanaal met brug 1280
E. Rabbers, kanaal met brug

300 EUR

Hundertwasser 1281
Hundertwasser
Startprijs 200 EUR
Sluijter 1282
Sluijter
Startprijs 100 EUR
Gouache op papier, steenhouwers 1283
Gouache op papier, steenhouwers

200 EUR

Stilleven met kruiken 1284
Stilleven met kruiken

200 EUR

Stilleven met dode reiger 1285
Stilleven met dode reiger
Startprijs 2.500 EUR
C. Benedek, aquarel op papier 1286
C. Benedek, aquarel op papier
Geen vanafprijs
2 antieke gravures 1287
2 antieke gravures
Geen vanafprijs