Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Max Drechsler hooi binden 1024
Max Drechsler hooi binden
Startprijs 70 EUR
Aquarel, terras met parasol 1025
Aquarel, terras met parasol
Startprijs 80 EUR
Verkocht
B. Genzmer 1026
B. Genzmer

Resultaat:

540 EUR

J. Diepeveen, Tulp 1027
J. Diepeveen, Tulp
Startprijs 125 EUR
Theo Goedvriendt 1028
Theo Goedvriendt
Startprijs 700 EUR
B.Baaijens 1029
B.Baaijens
Startprijs 65 EUR
Kerkinterieur 1030
Kerkinterieur
Startprijs 700 EUR
Duseppa? 1031
Duseppa?
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Wim Helden 1032
Wim Helden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. van Dijk, brug en rivier 1033
A. van Dijk, brug en rivier

Resultaat:

55 EUR

Hanneke Nobel 1034
Hanneke Nobel
Startprijs 50 EUR
B.Baaijens 1035
B.Baaijens
Startprijs 65 EUR
Verkocht
P.Horak 1036
P.Horak

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
A.S.G.Steinhage 1037
A.S.G.Steinhage

Resultaat:

30 EUR

Landschap met figuren 1038
Landschap met figuren
Geen vanafprijs
Verkocht
Rijlaarsdam 1039
Rijlaarsdam

Resultaat:

3.100 EUR

Verkocht
J. C. Roelandse, poldergezicht 1040
J. C. Roelandse, poldergezicht

Resultaat:

250 EUR

J.A. Rust, aquarel 1041
J.A. Rust, aquarel
Startprijs 380 EUR
B.Baaijens 1042
B.Baaijens
Startprijs 65 EUR
Fedor van Kregten 1043
Fedor van Kregten
Startprijs 2.000 EUR
Gerard Cornelis Krol, de watermolen 1044
Gerard Cornelis Krol, de watermolen
Startprijs 300 EUR
Hermanus Jan Hendrik 1045
Hermanus Jan Hendrik
Startprijs 650 EUR
J. Veen, landschap met molen 1046
J. Veen, landschap met molen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Robbers, landschap met bomen 1047
Robbers, landschap met bomen

Resultaat:

50 EUR