Oude Hollandse keramiek tegel Westraven Utrecht. Ter herinnering aan een behouden terugkeer in het vaderland Band Nederland Indië 15x12,5cm. Cond.: G
Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G
Gouda platelen asbak ca. 1930 Regina Darla Holland. gelijmd en chip 7,5xø13,5cm. Cond.: M
Diverse delen glas en kristal onder andere; 2 karaffen en 1 vaas. Tevens 37 delen diverse glazen, glas en kristal. Cond.: G
Elf delen glaswerk 20e eeuw; 1x bewerkte schaal met negen glazen schotels en 1x citroenpers 9-21cm. Cond.: G
Glazen presse-papier Wilhelmina 1898-1948 N.V. Glashandel Dijkstra. Verenigde Amsterdam Groningen 1,5x9x9cm. Cond.: G
Vier delen glaswerk 19e-20e eeuw; 1x glas-in-lood beschilderd venster mogelijk ouder 10x26cm. Cond.: G
Twee delen glas 20e eeuw; 1x blauwe glazen vaasje met gegraveerd gouddecor (bloemen) 12xø7cm. en 1x gegraveerd glas kleurloos geslepen met bloemdecor 11xø7cm. Cond.: G
Diverse kristallen glazen, 4 glazen hebben een chip. Cond.:R/G
Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met rood/oker/blauwe basiskleuren 150x92cm. Cond.: G
Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G
Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G
Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G
Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm.
Grote Art Deco spaarklok ca. 1930, Groot Noord-Holland van 1845. Twee stukjes fineer missen, functies niet getest 19x22,5x7cm. Cond.: G
Bruin keramieken geglazuurde klok met wekkeruurwerk. Voorstellend een brullende leeuw. Functies niet getest 26x24x8cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R
Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G
Diverse antieke tollen (12x), kloten (2x) en krijtborden (3x) 5-26cm. Cond.: G
Twee Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tev...
Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.
Twee modelauto's 1:18; 1x (Maisto) 2000 DeVille en 1x (Gaincorp Products) Cadillac Collection CTS -V. Beide auto's in goede conditie