Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Westraven tegel
Startprijs 10 EUR

Oude Hollandse keramiek tegel Westraven Utrecht. Ter herinnering aan een behouden terugkeer in het vaderland Band Nederland Indië 15x12,5cm. Cond.: G

Aardewerk vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G

Plateel asbak
Resultaat: 10 EUR

Gouda platelen asbak ca. 1930 Regina Darla Holland. gelijmd en chip 7,5xø13,5cm. Cond.: M

Divers glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Diverse delen glas en kristal onder andere; 2 karaffen en 1 vaas. Tevens 37 delen diverse glazen, glas en kristal. Cond.: G

11 Delen glaswerk
Startprijs 10 EUR

Elf delen glaswerk 20e eeuw; 1x bewerkte schaal met negen glazen schotels en 1x citroenpers 9-21cm. Cond.: G

Glazen presse-papier
Resultaat: 10 EUR

Glazen presse-papier Wilhelmina 1898-1948 N.V. Glashandel Dijkstra. Verenigde Amsterdam Groningen 1,5x9x9cm. Cond.: G

4x Glaswerk
Startprijs 10 EUR

Vier delen glaswerk 19e-20e eeuw; 1x glas-in-lood beschilderd venster mogelijk ouder 10x26cm. Cond.: G

2 Delen glas
Startprijs 10 EUR

Twee delen glas 20e eeuw; 1x blauwe glazen vaasje met gegraveerd gouddecor (bloemen) 12xø7cm. en 1x gegraveerd glas kleurloos geslepen met bloemdecor 11xø7cm. Cond.: G

Div. kristallen glazen
Startprijs 10 EUR

Diverse kristallen glazen, 4 glazen hebben een chip. Cond.:R/G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 10 EUR

Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met rood/oker/blauwe basiskleuren 150x92cm. Cond.: G

Bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G

Spinnersstoeltje
Resultaat: 10 EUR

Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G

Eiken hangkastje
Resultaat: 25 EUR

Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G

Mahonie bijzettafeltje
Resultaat: 15 EUR

Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm.

Spaarpendule
Resultaat: 15 EUR

Grote Art Deco spaarklok ca. 1930, Groot Noord-Holland van 1845. Twee stukjes fineer missen, functies niet getest 19x22,5x7cm. Cond.: G

Keramieken klok
Startprijs 10 EUR

Bruin keramieken geglazuurde klok met wekkeruurwerk. Voorstellend een brullende leeuw. Functies niet getest 26x24x8cm. Cond.: G

Schildpadpop Inge 29
Resultaat: 15 EUR

Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R

Duitse schildpadpop
Startprijs 10 EUR

Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G

Diverse tollen
Resultaat: 10 EUR

Diverse antieke tollen (12x), kloten (2x) en krijtborden (3x) 5-26cm. Cond.: G

2 Stratego spellen 1947 en 1949
Resultaat: 10 EUR

Twee Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tev...

Mohair Steiff haas
Resultaat: 30 EUR

Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.

2 Modelauto's 1:18
Startprijs 10 EUR

Twee modelauto's 1:18; 1x (Maisto) 2000 DeVille en 1x (Gaincorp Products) Cadillac Collection CTS -V. Beide auto's in goede conditie

Schaalmodel boot
Resultaat: 20 EUR

Houten modelboot op voet in uitstekende staat 40x27,5x12cm.