Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. pronkschaal
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder groot zilveren pronktafelstuk, geheel staand op vier opengewerkte leeuwenkoppootjes. De schaal heeft drie ovaal geschulpte opengewerkte en met florale motieven versierde opzet-schalen. Gehal...

Zilveren kelk
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren kelk, Rusland met florale emaille bewerking en vergulde binnenzijde, 84 zolotniks, 875/000 zilver, H.12cm., ca. 151gr. Cond.:U

Bestek 24-delig
Resultaat: 5.500 EUR

Kapitaal Hongaars zilveren eetcassette, rijkelijk bewerkt met rocailles, voor 24 personen, bestaande uit:: 24 tafellepels, 24 tafelvorken, 24 tafelmessen, 23 dessertlepels, 24 dessertvorken, 24 desser...

Zilveren inktstel
Startprijs 1.250 EUR

Bijzonder bureau stuk. Handgemaakt inktswtel met Hollands zilveren brievenweger en geslepen glazen flacons met zilveren montuur en dop. 835/000, ca.1900. Het geheel staat op een houten basement met vi...

Zilveren kraankan
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)

Zilveren kovsch
Startprijs 1.000 EUR

Zilveren kovsch Rusland, met florale emaille bewerking vergulde binnenzijde, 84 zolotniks 875/000 zilver, 51gr. H. ca.3.5cm.

Zilveren briefopener
Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Russische zilveren briefopener met fraai bewerkt lemet, 88 Zolotniks, 916/000 zilver, MT:A.H., L.17cm.

Zilveren samovaartje
Startprijs 950 EUR

Zilveren samovaartje, Rusland,met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 8758/000 zilver, H.10cm., ca. 155gr.

Zilveren hengselmand
Startprijs 900 EUR

Grote zilveren ajourgezaagde hengselmand op ovale voet, afgewerkt met parelrand, 1e gehalte 925/000, ca.765 gr., 32x20x15cm., Cond.:U

Zilveren koektrommel
Startprijs 750 EUR

Pracht stuk: Antieke Hollands zilveren koektrommel met gravure op de scharnierende deksel. 835/000, midden 19e eeuw, MT: Harmannus Ellens Oving , Groningen, Jaarletter: Z 1859, 11x8x6cm.ca. 179gr.

Zilveren dienblad 19e eeuw
Startprijs 725 EUR

Bijzonder mooi Engels zilveren 19e eeuws dienblad op drie pootjesmet gewelfde geprofileerde rand 925/000 Jaarletter: I, MT: J.P.V., ca. 670 gr. ø25.5 cm., Cond.:U

Zilv. warmhoudschaal
Startprijs 725 EUR

Ronde warmhoudschaal, zilver 800/000, Duits,1e helft 20e eeuw, MT.:M.H.Wilkens &Söhne, Bremen-Hemelingen. Handvat van deksel is afschroefbaar kan dan dienst doen als schotel. ø2535 cm., ca.1037gr.

Zilveren theepot
Startprijs 725 EUR

Antieke Duits zilveren koffiekan op vier poten uitlopend in bladdecor. Handgreep en schenktuit zijn eveneens met blad-en bloemdecor versierd. Bovenop het scharnierende deksel is een pijnappel gemontee...

Zilv. servies 3-delig
Startprijs 700 EUR

Engels zilveren theeservies met geschulpte rand en scharnierende deksel, op vier pootjes, Birmingham ca. 1900, 925/000. Theepot ø15cm., tuithoogte 13cm., Cond.:U

Zilveren koffiepot
Startprijs 700 EUR

Mooie grote peervormige zilveren koffiekan met zilveren handgreep en scharnierende deksel, begin 1900, Duitsland, ca. 750 gr., H.27 cm., Cond.:U

Strooibus 18e eeuw
Startprijs 700 EUR

Fraaie grote zilveren tafelstrooier op vierkante voet versierd met guirlandes op corpus en met ajour gezaagde afneembare dop. MT.:JAS, ca. 254 gr., H.21 cm., øcorpus 8cm., Cond.:U

Jugendstil wijnkan
Startprijs 700 EUR

Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 700 EUR

Twee zilveren twee-armige kandelaars voor drie kaarsen met gedraaid reliëf op ovale voet 835/000, begin 1900, Duitsland, ca. 780 gr. (zeer klein gedeelte gevuld), H.23cm., armafstand 30 cm., Cond.:U

Zilveren servies
Resultaat: 1.000 EUR

Drie delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.

Zilveren broodmand
Startprijs 690 EUR

Fraai Hollands zilveren ajourgezaagde mand op vier pootjes, afgewerkt met parelrand. De twee handgrepen en pootjes zijn versierd met bloemmotieven. Grootkeur, 835/000, Jaarletter: R 1977, MT: H.Schrie...

Zilveren servies
Startprijs 680 EUR

Driedelig koffieservies, zilver 826/000, Denemarken 1931, Christian F.Heise, MT: Carl M.Cohr, Fredericia. Barok vormgeving ieder staand op 4 pootjes met bladmotief. H. 8.5-20.5 cm., Totaal ca.956 gr.

Zilveren ei
Startprijs 650 EUR

Zilveren ei op drie pootjes, Rusland, met florale emaille bewerking en halfedelstenen, 84 zolotniks, 875/000 zilver, 9.5xø5cm., ca. 138gr.

Theeservies zilv.
Resultaat: 750 EUR

Fraai vier delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot en lepelvaasje: op ovale voet, afgewerkt met dubbele filetranden en pijnappel op deksel van theepot, 1e gehalte...

Zilveren dienblad, pootjes
Startprijs 600 EUR

Mooi antiek Hollands zilveren dienblad op vier pootjes met bewerkte zilveren gegoten rand. 835/000, eind 1800. 33x24cm., ca. 573gr.