Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

J.J. Spohler
Startprijs 11.500 EUR

Jan Jacob Spohler Nederhorst 1811-Amsterdam 1866, olieverf op paneel, Hollands zomers rivier gezicht met vele figuren en boten (verso etiket Rijksmuseum Twenthe) 69x45cm., Cond.:G

Groot schilderij, Adam en Eva
Resultaat: 85.000 EUR

Anton Jasusch (1882 - 1965 Tsjechoslowakije), belangrijk werk!, olieverf op linnen, Het paradijs met Adam en Eva. Tevens verso gesigneerd Anton Jassusch 1941 Kaschau Adam 4 Eva, 164x130cm. Cond.: G

Schilderij, Krabbe
Resultaat: 2.500 EUR

Heinrich Martin Krabbe ( London 1868 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, meisje in zonlicht met baby in gevlochten wieg 67x53cm. Cond.: G

Louis Apol, gouache
Startprijs 2.500 EUR

Louis Apol ( Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winters bosgezicht bij avond met schimmende figuren 21x26cm. Cond.: U

Olieverf op doek
Resultaat: 2.000 EUR

Atelier Theo Wolvecamp (Hengelo 1925 - 1992), olieverf op linnen, abstracte compositie 81x61cm. Cond.: G

Karel Appel
Startprijs 2.000 EUR

Gesigneerd Karel Appel (onbekend werk), gouache op papier, windmolen 40x30cm. Cond.: G

E.P. Molenveld, stilleven
Startprijs 1.250 EUR

Eduard Pieter Moleveld ( Den Haag 1946 - ), olieverf op paneel, stilleven met porselein en Orchidee. Platina kleurige lijst 75x55cm. Cond.: U

H. Cappelmann
Startprijs 1.200 EUR

H. Capellmann 1914 Duitse School, olieverf op linnen, interieur met figuren en kunstvoorwerpen 100x67cm. Cond.: R

Therese Schwartzer, portret
Startprijs 1.200 EUR

Therese Schwartze '98 (Amsterdam 1851 - 1918) (Amsterdamse joffer), houtskool op papier, portret Lizzy Ansingh 45x45cm. Cond.: G

Henri Kley, zonnebloemen
Startprijs 1.200 EUR

Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, Zonnebloemen NO 1, topwerk Loenen 125x83cm. COnd.: U

Henri Kley, knotwilgen
Startprijs 1.200 EUR

Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, knotwilgen II (Topwerk, Loenen) 125x85cm. Cond.: U

C. van der Windt, stilleven
Startprijs 1.100 EUR

Chris van de Windt ( 1877 - 1952 Leiden), olieverf op paneel, bloemen op tafel 38x27cm. Cond.: G

Constant Artz
Startprijs 1.000 EUR

Constant Artz (Parijs 1870 -1951 Soest), olieverf op paneel, 4 eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G

Clement Quinton
Startprijs 1.000 EUR

Clement Quinton (1851 - 1920 Franse School), olieverf op linnen, bergachtig Frans landschap met werkers, paardenspan en ossenspan. Prachtige goudkleurige lijst 41x27cm. Cond.: U

Schilderij, C. Verschuur
Resultaat: 1.000 EUR

C. Verschuur (pseudoniem van Cor Bouter) (1888 Gouda - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, herderin op pad met 4 koeien bij avond 100x60cm. Cond.: G

A. van Everdingen
Startprijs 1.000 EUR

Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), olieverf op linnen, Hollands landschap met werkers bij het korenveld 79x51cm. Cond.: G

Schilderij, Hulk
Startprijs 1.000 EUR

H.Hulk, 19e eeuw, olieverf op paneel,Hollandse zeilschepen voor de kust. 18x24cm., Cond.:G

Schilderij, Briels + boek
Startprijs 950 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

W.G.F. Jansen
Startprijs 900 EUR

W.G.F. Jansen (1871 - 1949 Blaricum), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp en molen 86x70cm. Cond.: R

Jan te Wierik
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik 1990 (1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 64x56cm. Cond.: G

Piet Zwier, stadsgezicht
Startprijs 875 EUR

Piet Zwiers (Meppel 1907 - 1965), olieverf op linnen, dorpsgezicht 60x80cm. Cond.: M

G. Salvi, Italiaanse school
Startprijs 850 EUR

G. Salvi 19e eeuw, Italiaanse school, olieverf op paneel, gitaarspelende edele heer in interieur 26x38cm. Cond.: G

Tekening, Anton Mauve
Resultaat: 650 EUR

Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G

Albertus Verhoesen, pluimvee
Startprijs 800 EUR

Naar Albertus Verhoesen olieverf op paneel, haan met kippen en tuinvaas 17,3x15cm. Cond.: GVERVALLEN UIT VEILING