Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Biedermeier sofa 1820
Startprijs 1.500 EUR

Zeer bijzondere biedermeier sofa ca. 1820, berken fineer,De sofa is nieuw gepolitoerd en nieuw gestoffeerd. 96x180x59cm.

Renaissance kast
Resultaat: 2.200 EUR

Prachtige antieke neo- renaissance eikenhouten kast, ca.1890. Zeer mooie kwaliteit met prachtige handgestoken panelen en lijstwerk, halve zuilen met capittelen, boven twee kleinere deuren, onder twee ...

Trumeaux
Resultaat: 4.500 EUR

Zeldzame Empire trumeau met daarbij de originele spiegel ca. 1800 met prachtige vergulde kariatyden op klauwpoten. Mahoniehout fineer op eiken, marmeren blad. De losse spiegel is tevens verguld met ka...

Empire pendule
Startprijs 1.500 EUR

Antieke empire pendule ca. 1800, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger.8 daags uurwerk Wit metzwart marmer, bronzen ornamentuur en bisquit porseleinen medaillons. Pendule verkeerd in zeer goede originel...

Empire pendule 1820
Startprijs 1.500 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule, ca. 1820, rijk gedecoreerd met vrouwenfiguur, olielamp etc.. 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. In zeer goede originele staat. 34x26x10cm.

Kanon
Startprijs 1.500 EUR

Zeer groot ijzeren kanon, naar oud voorbeeld. In zeer goede staat 95x195x70cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 2.200 EUR

Bijzondere grote zeldzame Jugendstil bronzen 9-lichts hanglamp ca. 1910. Voorstellend 3 faunen die een glas-in-lood bol dragen (blauwglas). Glas-in-lood moet iets gericht worden op sommige plekken) 10...

Parel collier, zwart 5 rij
Startprijs 1.500 EUR

Collier, 5 rijen donkere zoetwaterparels, ø 7mm, met groot 19e eeuws GG 750/000, filigrainsluiting voorzien van gravure, 23 gr. Lengte 37 cm.

Zilveren kelk
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren kelk, Rusland met florale emaille bewerking en vergulde binnenzijde, 84 zolotniks, 875/000 zilver, H.12cm., ca. 151gr. Cond.:U

Ebel horloge
Startprijs 1.500 EUR

Uniek Ebel horloge, GG 750/000, mechanisch opwind, met bruin lerenband. Rechthoekige kast met goudkleurige wijzerplaat en Romeinse cijfers. Een bijzonder model!

Bestek 24-delig
Resultaat: 5.500 EUR

Kapitaal Hongaars zilveren eetcassette, rijkelijk bewerkt met rocailles, voor 24 personen, bestaande uit:: 24 tafellepels, 24 tafelvorken, 24 tafelmessen, 23 dessertlepels, 24 dessertvorken, 24 desser...

Vuurvergulde klok
Startprijs 1.250 EUR

Vuuvergulde 19e eeuwse lantaarnklok met horloge-uurwerk (vuurverguld messing) ca. 1820. In de vorm van een gevlochten kast met groot hengsel. Transparante glazen wijzerplaat waardoor het kaarslicht sc...

E.P. Molenveld, stilleven
Startprijs 1.250 EUR

Eduard Pieter Moleveld ( Den Haag 1946 - ), olieverf op paneel, stilleven met porselein en Orchidee. Platina kleurige lijst 75x55cm. Cond.: U

Zilveren inktstel
Startprijs 1.250 EUR

Bijzonder bureau stuk. Handgemaakt inktswtel met Hollands zilveren brievenweger en geslepen glazen flacons met zilveren montuur en dop. 835/000, ca.1900. Het geheel staat op een houten basement met vi...

Mahonie kabinet
Startprijs 1.200 EUR

Louis Quinze kabinet 18e eeuw (gerestaureerd), deels nieuw gefineerd. Notenhout fineer, eiken koplijst en nieuwe voet. In uitstekende staat 210x130x58cm. Cond.: G

Empire kabinet 1820
Resultaat: 1.200 EUR

Prachtig mahoniehouten Louis Seize kabinet ca. 1780 met mooie bewerkte lijsten en halve zuilen met koperen kapitellen. Latoen koperen Louis Seize beslag met bewerkte lijsten en guirlandes. het meubel...

Franse pendule met figuren
Startprijs 1.200 EUR

Grote bronzen pendule met putto ca. 1880, Onderkant vuurverguld brons boven de figuren donker brons. 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat. 43x47x26 cm.,

H. Cappelmann
Startprijs 1.200 EUR

H. Capellmann 1914 Duitse School, olieverf op linnen, interieur met figuren en kunstvoorwerpen 100x67cm. Cond.: R

Therese Schwartzer, portret
Startprijs 1.200 EUR

Therese Schwartze '98 (Amsterdam 1851 - 1918) (Amsterdamse joffer), houtskool op papier, portret Lizzy Ansingh 45x45cm. Cond.: G

Henri Kley, zonnebloemen
Startprijs 1.200 EUR

Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, Zonnebloemen NO 1, topwerk Loenen 125x83cm. COnd.: U

Henri Kley, knotwilgen
Startprijs 1.200 EUR

Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, knotwilgen II (Topwerk, Loenen) 125x85cm. Cond.: U

Zilveren kraankan
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)

C. van der Windt, stilleven
Startprijs 1.100 EUR

Chris van de Windt ( 1877 - 1952 Leiden), olieverf op paneel, bloemen op tafel 38x27cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.050 EUR

Prachtige antieke vuurvergulde bronzen empire pendule, ca.1820, Ducommun A.Strasbourg. Mooie bewerkte kast met als voorstelling een liggende engel tussen 2 bomen, bovenop een cup met 2 vlinders. Touwt...