Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vaas, Chinees
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinese bronzen pronkvaas met rondom drie-dimensionale figuur en Foo honden ca. 1900 in goede originele staat 66xø38cm. Cond.: G

Duitse twee-deurs kast
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige 18e eeuwse Zuid Duitse barokkast, 2-deurs met lade, schuine hoeken, getoogde deuren en koplijst. Prachtig inlegwerk op de deuren, schuine hoeken en zijkanten. Koplijst is ca. 100 jaar oud (d...

Tafel met 4 stoelen
Startprijs 1.000 EUR

Voer Italiaanse notenhouten stoelen met intarsia en snijwerk in barokstijl 2e helft 20e eeuw. Intarsia zijkant stoelen met bloemenmotief. Tevens een langwerpige salontafel met grijs marmeren blad. De ...

Engels staand horloge
Resultaat: 900 EUR

Engels staand horloge, 18e eeuw,met eikenhouten kast, intarsia,halve en hele zuilen met messing capittelen. Prachtig 8 daags uurwerk, wijzerplaat brons met vezilverde cijferring, met datum-en seconden...

Constant Artz
Startprijs 1.000 EUR

Constant Artz (Parijs 1870 -1951 Soest), olieverf op paneel, 4 eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G

Clement Quinton
Startprijs 1.000 EUR

Clement Quinton (1851 - 1920 Franse School), olieverf op linnen, bergachtig Frans landschap met werkers, paardenspan en ossenspan. Prachtige goudkleurige lijst 41x27cm. Cond.: U

Schilderij, C. Verschuur
Resultaat: 1.000 EUR

C. Verschuur (pseudoniem van Cor Bouter) (1888 Gouda - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, herderin op pad met 4 koeien bij avond 100x60cm. Cond.: G

A. van Everdingen
Startprijs 1.000 EUR

Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), olieverf op linnen, Hollands landschap met werkers bij het korenveld 79x51cm. Cond.: G

Schilderij, Hulk
Startprijs 1.000 EUR

H.Hulk, 19e eeuw, olieverf op paneel,Hollandse zeilschepen voor de kust. 18x24cm., Cond.:G

Zilveren kovsch
Startprijs 1.000 EUR

Zilveren kovsch Rusland, met florale emaille bewerking vergulde binnenzijde, 84 zolotniks 875/000 zilver, 51gr. H. ca.3.5cm.

Bulova horloge
Startprijs 1.000 EUR

Een uniek horloge. Een stalen Bulova accutron met open wijzerplaat, waardoor het uurwerk te zien is. Daarnaast zit de kroon voor het verstellen van de wijzers aan de achterzijde van het horloge. ø 3,5...

Zilveren briefopener
Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Russische zilveren briefopener met fraai bewerkt lemet, 88 Zolotniks, 916/000 zilver, MT:A.H., L.17cm.

Schilderij, Briels + boek
Startprijs 950 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Zilveren samovaartje
Startprijs 950 EUR

Zilveren samovaartje, Rusland,met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 8758/000 zilver, H.10cm., ca. 155gr.

Ring GG/WG ruitvorm
Startprijs 950 EUR

Ring GG/WG, 585/000, GG band met in het midden een WG ruitvorm met daarin 9 royale briljanten, ca 1,00 crt vsi/tw. Naar de zetting toe lopen vanuit de band 2 WG banden. ø 54, ca 5.8 gr

Beeld, 3 mannen
Startprijs 900 EUR

Groot antiek bronzen beeld Duitsland, gesigneerd Stüttgen met gietstempel Duesseldorf. BronceBildgiesserei G.b.m.H. Voorstellend 3 zingende koorknapen in goede staat 42x32x17cm. Cond.: G

Werdicke kast
Startprijs 900 EUR

Nieuwwaardig Tropisch houten Werdicke systeem vitrine opbergkast met 8 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. (2 delig) In uitstekende staat.210x177x42 cm., Cond.:U

Klok, Chinees lakwerk
Startprijs 900 EUR

Antieke 19e eeuwse tafelklok met opgewerkt chinistore decor( dik opgelegd), Gustaf Becker uurwerk met west-minster slag, gemaakt voor de Engelse markt, 8-daags uurwerk met kwartierslag. Prachtige gave...

Bronzen Cartelpendule
Resultaat: 850 EUR

Prachtige Franse vuurvergulde bronzen cartelpendule, ca. 1840, met 8-daags uurwerk, in uitstekende staat uurwerk gereinigd en functionerend.36x28x18cm.

Boulle klok
Resultaat: 900 EUR

Grote Franse Boulle pendule ca. 1880 met schildpad belijmd en koper inleg. Origineel bronzen ornamenturen, 8-daags uurwerk en half-uur slag. De pendule is in goede originele staat 63x30x12cm. Cond.: G

Vuursteen pistool
Startprijs 900 EUR

Zeldzaam 18e eeuws vuursteen pistool met prachtig bewerkte loop (Familiewapen?). Metaal en brons met mahoniehouten kolf. In zeer goede originele staat 25x13x4,5cm.

W.G.F. Jansen
Startprijs 900 EUR

W.G.F. Jansen (1871 - 1949 Blaricum), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp en molen 86x70cm. Cond.: R

Jan te Wierik
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik 1990 (1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 64x56cm. Cond.: G

Zilveren hengselmand
Startprijs 900 EUR

Grote zilveren ajourgezaagde hengselmand op ovale voet, afgewerkt met parelrand, 1e gehalte 925/000, ca.765 gr., 32x20x15cm., Cond.:U