Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor (lichte randschades bij 3 borden). 4.5xø23cm.. Cond.:G

Divers Belleek
Startprijs 180 EUR

Diverse delen Iers Belleek serviesgoed, ca.1930, o.a. theekan, 2 melkkannen, suikerpot, 2 grote theekoppen, 4 kleine kop en schotels, vaasje in schelpenvorm en een vaasje met bloemdecor. Cond.:G

Wedgwood theeservies
Startprijs 175 EUR

Wedgwood theeservies, model Provence bestaande uit; theepot, 5 kop&schotels, roomkan en suikerbakje Cond.: U

Japans servies, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Chinees porseleinen koffieservies ca. 1900 met gouddecor en Chinese figuren bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 12 kop&schotels

Kang Xi bord
Resultaat: 160 EUR

Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen schotel Kang Xi met bloemendecor en geschulpte rand. 2 Chips bij rand ø22,6cm. Cond.: R

2 Chin. borden, vogel
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinees huis-, tuin- en vogeldecor (1 bord met lichte randschade) ø25,7cm. Cond.: R-G

Wedgwood gebakstel
Startprijs 150 EUR

Wedgwood gebakstel, model Provence (ø32cm. schotel en ø16cm. bordjes), Cond.: U

Div. Holl. blauw aardewerk
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen koffieservies ca. 1910 met blauw decor van figuren, planten, etc.; koffiekan, suikerpot, melkkan, schaal en 10 kop&schotels (2 kopjes beschadigd en oortje suikerpot gelijmd)

Jardiniere ca. 1960
Resultaat: 350 EUR

Grote Duits porseleinen jardieniere ,2e helft 20e eeuw, Thuringen. Handbeschilderd met staande putto en opgewerkte bloemen. Prachtige beschildering, op bodem gesigneerd E.Bierling. 18x42x28 cm., Cond....

Porseleinen Goebel hond
Resultaat: 275 EUR

Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., Cond.:G

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...

Reservistenkruik
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik handbeschilderd ,met prachtig tinnen deksel met een resevist erop. (duimrust eraf),, Bataljon 14 Kehl v.Rhein 1897/99, Diverse handbeschilderde voorstellin...

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd, met prachtig tinnen deksel met reservist en leeuw erop.. 5 Compagnie Landau 1906/1908Gefreiter Ch.Becker Garnison Landau. Diverse handbes...

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Prachtige antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, met mooi tinnen deksel met glazen ogen en kanon erop. Erinnerung an das Kaisermanöven 1908, Hawit Gold Schmidt Artillerie-Regiments Batlerie Lan...

Reservistenkruik
Resultaat: 125 EUR

Prachtige antieke Duits porseleinen reservisten kruik met prachtig tinnen deksel met daarop een leeuw met glazen oog en een handbeschilderde stad bovenop de deksel met 6-kantig glas. 2 Bataljon Landau...

Man met koe
Startprijs 150 EUR

Poseleinen figuur ongemerkt, 19e eeuw Engels, voorstellend een boer met koe. (haarscheur en chips) 17x17x8cm., Cond.:M

Plateel vaas
Resultaat: 175 EUR

Prachtige platelen vaas ca. 1900 Jugendstil, gemerkt Helene F. Holland Y.Y met huisje. Chips bovenrand en 1 chip voet 31x12cm. Cond.: R

Inktpotje
Startprijs 150 EUR

Frans porseleinen 19e eeuwse inktpot in empire stijl met bloemen-en gouddecor. 11xø10cm., Cond.:G

Diverse schalen
Startprijs 150 EUR

Zes 19e eeuwse grote porseleinen schalen, gemerkt. Handbeschilderd bloemmotief en gouddecor. 1x Grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x minder grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x g...

2 Gemberpotten
Resultaat: 375 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.

Imari dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Porseleinen 19e eeuwse goudimari dekselvaas met bloemdecor in goede staat 34xø18cm.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 165 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemendecor. Chinees signatuur onder het deksel 9x15xø10cm. Cond.: G

Tabakspot, man
Startprijs 150 EUR

Terracotta tabakspot Duitsland ca. 1880 van een zittende jager met geweer, monogram BB 370. Duim beschadigd, hoed chip gelijmd 29x14x16cm. Cond.: R