Chinees bordje 18e eeuw met landschapsmotief, gemonteerd met een zilveren of plated anker. Haarscheuren en chip 6,5xø10cm. Cond.: M
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw bloemendecor en lichte randschade ø23cm. Cond.: G
Twee Kantonees porseleinen kommetjes in lelievorm beschilderd met figuren en bloemen 6xø11,2cm.
Twee Duits porseleinen siervazen met bloem- en vlindermotief. gemerkt Bareuther Waldsassen Bavaria Germany in uitstekende staat 22xø14cm. Cond.: G
Weimar porseleinen presenteerschaal ca. 1890 met rocailles en bloemendecor, minimale chips 24x21cm. Cond.: R
Duits keramieken vaas ca. 1960 met blauw glazuur, op de bodem "Handarbeit" in zeer goede staat 16,5xø9cm. Cond.: G
Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G
Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...
Twee kleine vazen ca. 1950, beide gemerkt; 1x roodbruin terracotta 10xø10cm. en 1x groen/blauw gespikkeld 10xø13cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen met houten crucifix 19e eeuw in goede staat 40x20cm. Cond.: G
Twee delen oud keramiek; 1x porseleinen trekpotje ca. 1900, blauw bloemendecor 9x16xø9cm. en 1x Gouda Regina Holland bonbonniere 7x17x10cm. Cond.: G
Duitse porseleinen dekseldoos met bloem- en gouddecor, gemerkt Thomas Bavaria 1263 2e helft 20e eeuw 7x16x16cm. Cond.: G
Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G
Twee witte Duitse Hutschenreuther Lorenz vazen. Om-en-om glazuur en mat bisquit porselein bewerkt 2e helft 20e eeuw 26xø15cm. en 24xø12cm. Cond.: G
Twee aparte Societe Ceramique keramieken kommen ca. 1890. Voorstellend boeren karikaturen in Hollands landschap 6,5xø11,5cm. Cond.: G
Keramieken tablet met bloemendecor ca. 1920 (genummerd) ø30cm. Cond.: G
Twee delen keramiek; 1x vaas, tweekleurig bruin, gemerkt Kieler kunstkeramiek 14xø17cm. en 1x blauw schenkkannetje, gemerkt Tolkemiter Erde Ost Deutsche handarbeit 10xø8cm. Cond.: G
Gouda Zuid Holland plateel schenkkan met magnolia decor ca. 1930 in zeer goede staat 21x17xø14cm. Cond.: G
Twee Chinese soepkommen met lepels ca. 1920 met groen decor van vlinders en bloemen 6x11,5cm. en lepels 14cm. Cond.: G
Handbeschilderd bord, gemerkt Chodau. Voorstellend een Russische vrouw in kledendracht ø24,5cm. Cond.: G
Oud porseleinen Hummel bordje 1993, meisje wast haar pop. Ø19.3 cm., Cond.:G
Duitse Sitzendorf keramieken panter in goede originele staat 15x20x6cm. Cond.: G
4-Delige Delfts porseleinen kaststel 20e eeuw met molendecor. 1 chip en 1 haarscheur 25-32cm. Cond.: R
Societe Ceramique Maastricht 4-delig lampetstel ca. 1900, gebroken wit. 1 Chip uit kambakje 33xø38cm. Cond.: G