Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Pors. plaquettes 1850
Resultaat: 170 EUR

Vier porseleinen plaquettes ca. 1850, gemerkt PPM en genummerd, vermoedelijk Duitsland. Bevat landschap- en figurendecor, Prensaich Porzelan Manufactur 13,7x14x0,3cm.

Schotel, Fam. Rose
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , 2x chip uit de rand. ø28.cm., Cond.:R

Schotel, Fam. Rose
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , ø28.8cm,.randschades. Cond.:R

2 Kopjes en 1 schotel
Startprijs 140 EUR

Drie delen Meissen porselein ca. 1900-1920; 1x kop&schotel (mocca) met bloemendecor 5xø10cm. en 1x losse kop met bloemendecor 6x11xø8,5cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Resultaat: 125 EUR

Stel 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met fijn geschilderd bleomen- en vogeldecor. 1 Vaas heeft een chip bij bovenrand 19xø13cm. Cond.: R-G

Platelen jardiniere
Resultaat: 125 EUR

Prachtige Gouda Zuid Holland platelen jardiniere, jaarteken 1918. Schilder A. Th. Boer in zeer goede staat 30x17x15cm.

Platelen oorkan
Resultaat: 200 EUR

Grote Gouda platelen schenkkan, jaarteken 1923 door Henri Breetveld. Schilder C.A. Prins 24xø11cm. Cond.: G

Chinees aardewerk kussen, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Chinees keramieken hoofdkussen met opening voor warm water. Bloemdecor in katvorm ca. 1900 15x26x13cm. Cond.: G

2 Porseleinen plaquettes
Startprijs 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse Frans porseleinen plaquettes, gemerkt F.B. Paris, gesigneerd E.T. Handbeschilderd met bloemen, vogels en vlinders 42x20cm. Cond.: G

Ivoren beeldje
Startprijs 120 EUR

Prachtig Indiaas ivoren beeldje ca. 1900, voorstellend een boedha in olifantengedaante in pronkstoel. In goede gave staat 12x6x5,3cm.

Platelen vaas
Resultaat: 140 EUR

PLatelen vaas Zuid Holland Gouda, vroeg decor schilder J.H.C. ca. 1910 17xø15cm. Cond.: G

15-Delig servies
Startprijs 120 EUR

Porseleinen koffieservies ca. 1900 met handbeschilderd decor van figuren en gouddecor. Iedere deel met ander motief. bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop & schotels Cond.: G

Empire vaas, vioolspeler
Startprijs 110 EUR

Handbeschilderde porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde musicerende figuren en aan de andere zijde een kustplaats met huis en boot. Gouddecor licht vervaagd 25x16x11cm. Cond.: G

Empire vaas, landschappen
Resultaat: 110 EUR

Porseleinen Empire vaas met aan 2 zijden een handbeschilderd landschapsdecor ca. 1820 (gouddecor licht vervaagd) 31x17xø11cm. Cond.: G

50-Delig Frans servies
Resultaat: 135 EUR

50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...

Chinees bord
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen diep bord 19e eeuw met een blauwe draak (lichte randschade) 4,5xø23cm. Cond.: G

Perzische vaas
Resultaat: 100 EUR

Oude keramieken Perzische vaas met bloemdecor, kameel, figuur en slang 22xø19cm. Cond.: G

Groot bord, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met koekkoek in het huisje en bloemdecor. 2 Oude haarscheuren en lichte randschade ø35cm. Cond.: R

Ivoren lampje
Resultaat: 100 EUR

Oude ivoren stalamp op houten voet met afgebeeld Indische olifanten rondom en bloemen bovenop, 20e eeuw. 19xø7cm., Cond.:G

4 Sana borden
Startprijs 100 EUR

Vier Petrus Regout Maastricht keramieken borden, decor Sana ca. 1900, 1 oude haarscheur ø24cm. Cond.: G

Chin. servies, karper-motief
Resultaat: 85 EUR

Groot Chinees porseleinen servies met karpermotief 20e eeuw o.a; 26 diepe borden groot, 6 diepe borden klein, 37 schaaltjes groot en 30 schaaltjes klein (1 chip) ø23cm. Cond.: G

Snuffbottle, oranje tekens
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen snuffbottle, ca. 1900, voorstellende een man met hengel en jongen, met Chinese schrift. 8xø3 cm.

2 Terracotta paarden
Startprijs 100 EUR

Twee Chinese geglazuurde terracotta paarden ca. 1900, 1 chip achter voet (niet in zicht) 23x20x7cm. Cond.: R-G

Empire vaas, boerin
Startprijs 100 EUR

Porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde een handbeschilderd decor met herderin en 2 koeien. Aan de andere zijde een huis in bergachtig landschap (gouddecor, licht vervaagd) 25x14xø9,5cm. Cond...