Vier porseleinen plaquettes ca. 1850, gemerkt PPM en genummerd, vermoedelijk Duitsland. Bevat landschap- en figurendecor, Prensaich Porzelan Manufactur 13,7x14x0,3cm.
Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , 2x chip uit de rand. ø28.cm., Cond.:R
Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , ø28.8cm,.randschades. Cond.:R
Drie delen Meissen porselein ca. 1900-1920; 1x kop&schotel (mocca) met bloemendecor 5xø10cm. en 1x losse kop met bloemendecor 6x11xø8,5cm. Cond.: G
Stel 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met fijn geschilderd bleomen- en vogeldecor. 1 Vaas heeft een chip bij bovenrand 19xø13cm. Cond.: R-G
Prachtige Gouda Zuid Holland platelen jardiniere, jaarteken 1918. Schilder A. Th. Boer in zeer goede staat 30x17x15cm.
Grote Gouda platelen schenkkan, jaarteken 1923 door Henri Breetveld. Schilder C.A. Prins 24xø11cm. Cond.: G
Chinees keramieken hoofdkussen met opening voor warm water. Bloemdecor in katvorm ca. 1900 15x26x13cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse Frans porseleinen plaquettes, gemerkt F.B. Paris, gesigneerd E.T. Handbeschilderd met bloemen, vogels en vlinders 42x20cm. Cond.: G
Prachtig Indiaas ivoren beeldje ca. 1900, voorstellend een boedha in olifantengedaante in pronkstoel. In goede gave staat 12x6x5,3cm.
PLatelen vaas Zuid Holland Gouda, vroeg decor schilder J.H.C. ca. 1910 17xø15cm. Cond.: G
Porseleinen koffieservies ca. 1900 met handbeschilderd decor van figuren en gouddecor. Iedere deel met ander motief. bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop & schotels Cond.: G
Handbeschilderde porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde musicerende figuren en aan de andere zijde een kustplaats met huis en boot. Gouddecor licht vervaagd 25x16x11cm. Cond.: G
Porseleinen Empire vaas met aan 2 zijden een handbeschilderd landschapsdecor ca. 1820 (gouddecor licht vervaagd) 31x17xø11cm. Cond.: G
50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...
Chinees porseleinen diep bord 19e eeuw met een blauwe draak (lichte randschade) 4,5xø23cm. Cond.: G
Oude keramieken Perzische vaas met bloemdecor, kameel, figuur en slang 22xø19cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met koekkoek in het huisje en bloemdecor. 2 Oude haarscheuren en lichte randschade ø35cm. Cond.: R
Oude ivoren stalamp op houten voet met afgebeeld Indische olifanten rondom en bloemen bovenop, 20e eeuw. 19xø7cm., Cond.:G
Vier Petrus Regout Maastricht keramieken borden, decor Sana ca. 1900, 1 oude haarscheur ø24cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen servies met karpermotief 20e eeuw o.a; 26 diepe borden groot, 6 diepe borden klein, 37 schaaltjes groot en 30 schaaltjes klein (1 chip) ø23cm. Cond.: G
Antieke Chinees porseleinen snuffbottle, ca. 1900, voorstellende een man met hengel en jongen, met Chinese schrift. 8xø3 cm.
Twee Chinese geglazuurde terracotta paarden ca. 1900, 1 chip achter voet (niet in zicht) 23x20x7cm. Cond.: R-G
Porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde een handbeschilderd decor met herderin en 2 koeien. Aan de andere zijde een huis in bergachtig landschap (gouddecor, licht vervaagd) 25x14xø9,5cm. Cond...