Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinese gemberpotten met groen glazuur 1e helft 20e eeuw 16x16cm. en 13x13cm. Cond.: G

Speksteen beeld, draak
Resultaat: 25 EUR

Grote oude Chinese spekstenen draak 20e eeuw, poot gelijmd. 20x32x7cm., Cond.:R

3 Kop en schotels
Resultaat: 25 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels, ca.1900, met bloemdecor. In goede staat. 5xø125cm.

Platelen vaasje
Resultaat: 25 EUR

Oud platelen vaasje Gouda Holland Regina ca. 1920, decor Uni. Bovenrand professioneel gerestaureerd 9xø12cm. Cond.: R-G

Platelen vaasje
Resultaat: 25 EUR

Hollands Gouda platelen vaasje ca. 1930, onduidelijk leesbare signatuur 8xø7,5cm. Cond.: G

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar 24cm. Cond.: G

2 Porseleinen beelden, staand
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar met rozen 32cm.

5 Borden + Koffiekan
Resultaat: 25 EUR

Zes delen Duits porselein, zwiebelmuster( uien motief), Grote koffiekan Bavaria Germany, ca. 1930 en vijf grote borden Hutschenreuther, ca.1930 Cond.:G

2 Majolica vaasjes
Resultaat: 25 EUR

Twee majolica vazen ca. 1890, beide gelijmd 27x12x10cm. Cond.: M

Vaas Thuringen
Resultaat: 25 EUR

Grote keramieken vaas met groen glazuur ca. 1930 Georgenthal Thüringen C + E Carstens (haarscheur) 23xø13cm. Cond.: R

Goud imari sierbord
Resultaat: 25 EUR

Goud-imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemmotief en paradijsvogel in zeer goede staat ø27,5cm. Cond.: G

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 20e eeuw met bloemen en/of figurendecor 17xø16cm. en 20xø12cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Resultaat: 25 EUR

2 Oude goud imari porseleinen siervazen, 20e eeuw, met bloemvazen decor. 30.5xø16.5cm., 36xø19 cm. Cond.:G

Doosje diversen
Resultaat: 25 EUR

Kavel divers keramiek en porselein, oud en antiek, o.a. Chinees, Delfts, Duits en Engels. Bijzonderheid diverse Duitse miniatuur steengoed kannetjes in 16e eeuwsw strijl, 19e eeuw? sommige delen besch...

Kandelaar + schaal
Resultaat: 21 EUR

Twee delen aardewerk ca. 1930; 1x kaarskandelaar met veelkleurig glazuur, gemerkt en genummerd 16x19x15cm. en 1x schaal met oranje/rood verlopen glazuur en bewerkte rand 6xø24cm.

2 Gemberpotten
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke gemberpotten,China, 1x Kantonees ca,190 en 1x met groen-blauw landschapdecor, 18e eeuw. 13xØ12 en 14xØ13cm., Cond.:G

Theepot, olifant
Resultaat: 20 EUR

Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G

6 Hollandse tegels
Resultaat: 20 EUR

Zes oude Hollandse tegels 19e-20e eeuw, 1 deel met lijst ca. 13x13cm. Cond.: G

2 Antieke tegeltableaus
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse tegeltableaus 19e eeuw met landschappen en Oud Hollandse spelen 27x14cm. en 41x15cm. Cond.: R-G

3 Tegels + dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Drie Hollandse tegels 19e eeuw 15,5x15,5cm. en 1 Delfts blauw Regina dekseldoos ca. 1930 10xø15cm. Cond.: G

Lampetstel
Resultaat: 20 EUR

Societe Ceramique Maastricht 4-delig lampetstel ca. 1900, gebroken wit. 1 Chip uit kambakje 33xø38cm. Cond.: G

2 Hummel figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Hummel figuren, :meisje met ganzen, 47 3/0 Western Germany bij de voet beschadigd en jongen met konijnen 58/0 Western Germany beschadigd. 10-11cm.

Hummel plaquette
Resultaat: 20 EUR

Prachtige oude keramieken Hummel plaquette ca. 1930 (chipje rand) Nr. 93, jongen met viool in straat 2x13x14cm. Cond.: G

Art Deco beeld, keramiek
Resultaat: 20 EUR

Oud keramieken Art Deco beeld, gemerkt C.H. France met cracele glkazuur 8x12x6cm. Cond.: G