Twee oude Chinese gemberpotten met groen glazuur 1e helft 20e eeuw 16x16cm. en 13x13cm. Cond.: G
Grote oude Chinese spekstenen draak 20e eeuw, poot gelijmd. 20x32x7cm., Cond.:R
Drie Chinees porseleinen kop en schotels, ca.1900, met bloemdecor. In goede staat. 5xø125cm.
Oud platelen vaasje Gouda Holland Regina ca. 1920, decor Uni. Bovenrand professioneel gerestaureerd 9xø12cm. Cond.: R-G
Hollands Gouda platelen vaasje ca. 1930, onduidelijk leesbare signatuur 8xø7,5cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar 24cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar met rozen 32cm.
Zes delen Duits porselein, zwiebelmuster( uien motief), Grote koffiekan Bavaria Germany, ca. 1930 en vijf grote borden Hutschenreuther, ca.1930 Cond.:G
Twee majolica vazen ca. 1890, beide gelijmd 27x12x10cm. Cond.: M
Goud-imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemmotief en paradijsvogel in zeer goede staat ø27,5cm. Cond.: G
Twee delen aardewerk ca. 1930; 1x kaarskandelaar met veelkleurig glazuur, gemerkt en genummerd 16x19x15cm. en 1x schaal met oranje/rood verlopen glazuur en bewerkte rand 6xø24cm.
Twee antieke gemberpotten,China, 1x Kantonees ca,190 en 1x met groen-blauw landschapdecor, 18e eeuw. 13xØ12 en 14xØ13cm., Cond.:G
Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G
Zes oude Hollandse tegels 19e-20e eeuw, 1 deel met lijst ca. 13x13cm. Cond.: G
Twee Hollandse tegeltableaus 19e eeuw met landschappen en Oud Hollandse spelen 27x14cm. en 41x15cm. Cond.: R-G
Drie Hollandse tegels 19e eeuw 15,5x15,5cm. en 1 Delfts blauw Regina dekseldoos ca. 1930 10xø15cm. Cond.: G
Twee oude Hummel figuren, :meisje met ganzen, 47 3/0 Western Germany bij de voet beschadigd en jongen met konijnen 58/0 Western Germany beschadigd. 10-11cm.
Prachtige oude keramieken Hummel plaquette ca. 1930 (chipje rand) Nr. 93, jongen met viool in straat 2x13x14cm. Cond.: G
Oud keramieken Art Deco beeld, gemerkt C.H. France met cracele glkazuur 8x12x6cm. Cond.: G