Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot Delfts bord, 18e eeuw 6249
Groot Delfts bord, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Chinese/Japanse borden 6289
2 Chinese/Japanse borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Delen Gouda plateel 6301
2 Delen Gouda plateel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Plateel waterpijp 6303
Plateel waterpijp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Plateel hangpot 6307
Plateel hangpot

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Keramieken vazen 6320
3 Keramieken vazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Meibloem keramiek 6324
Meibloem keramiek

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Italiaanse lamp 6328
Italiaanse lamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Aardewerken veulentje 6337
Aardewerken veulentje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Roompot, 18e eeuw 6350
Roompot, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Keramieken vaas 6363
Keramieken vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Imari vaas 6383
Imari vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Div. Chinees porselein, 18e eeuw 6405
Div. Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6408
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 6419
Grote Chinese vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6423
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Groot Westerwald bord 6450
Groot Westerwald bord

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Groene gemberpotten 6469
3 Groene gemberpotten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Porseleinen vaasje, Empire 6480
Porseleinen vaasje, Empire

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
8 Kop&Schotels 6489
8 Kop&Schotels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Majolica bloempot 6495
Majolica bloempot

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Borden, Nymphenburg 6496
4 Borden, Nymphenburg

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Borden, Rürstrand 6499
6 Borden, Rürstrand

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Gemberpotjes 9970
2 Gemberpotjes

Resultaat:

20 EUR