Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Delfts wandbord 6325
Delfts wandbord

Resultaat:

19 EUR

Verkocht
Aardewerk vaas 6086
Aardewerk vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Art Deco dekseldoos 6110
Art Deco dekseldoos

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
6 Borden koningshuis 6114
6 Borden koningshuis

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Borden 6116
3 Borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Porseleinen beelden 6119
4 Porseleinen beelden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Pors. koets met paarden 6125
Pors. koets met paarden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Delen speksteen China 6142
2 Delen speksteen China

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Borden Denekamp 6152
4 Borden Denekamp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Imari sierbord 6168
Imari sierbord

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Borden, Villeroy & Boch 6210
2 Borden, Villeroy & Boch

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Aardewerken beeld 6327
Aardewerken beeld

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
6 Kop & Schotels B&G 6346
6 Kop & Schotels B&G

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Weimar porseleinen schaal 6368
Weimar porseleinen schaal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Bord, Hutschenreuther 6392
Bord, Hutschenreuther

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Div. porselein en aardewerk 6402
Div. porselein en aardewerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delfts blauwe borden 6430
3 Delfts blauwe borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Karaffenset + 2 kandelaars 6439
Karaffenset + 2 kandelaars

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Vaas aardewerk met tin 6446
Vaas aardewerk met tin

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
6 Borden Petrus Regout 6453
6 Borden Petrus Regout

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Delen Wedgwood 6490
4 Delen Wedgwood

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Delen Wedgwood 6493
2 Delen Wedgwood

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Gouda Holland karaf 6214
Gouda Holland karaf

Resultaat:

12 EUR

Verkocht
Plateel asbak 6084
Plateel asbak

Resultaat:

10 EUR