Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kantonese vaas
Resultaat: 130 EUR

Grote oude keramieken Kantonese vaas met krijgersdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 46xø20cm. Cond.: G

Beeldengroepje
Resultaat: 130 EUR

Grote Dresden porseleinen figurengroep, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een vrouw in chique kleding met twee kinderen en geit. 23x23x14cm., Cond.:R/G

Ming flacon
Resultaat: 130 EUR

Vroege Chinese celadon keramieken flacon 17e - 18e eeuw of ouder. Beide zijden bewerkt . Lichte randschade voet en kraag 9,5x6x2,5cm. Cond.: G

Schenkkan
Resultaat: 130 EUR

Engelse steengoed kan met figuren decor, gemerkt E.Ridgway en Abington Hamley Staffordshire ca. 1960, voorstellende een slaven verkoop. 16x13xø 10cm.

Platelen jardiniere
Resultaat: 125 EUR

Prachtige Gouda Zuid Holland platelen jardiniere, jaarteken 1918. Schilder A. Th. Boer in zeer goede staat 30x17x15cm.

Reservistenkruik
Resultaat: 125 EUR

Prachtige antieke Duits porseleinen reservisten kruik met prachtig tinnen deksel met daarop een leeuw met glazen oog en een handbeschilderde stad bovenop de deksel met 6-kantig glas. 2 Bataljon Landau...

2 Imari vazen
Resultaat: 125 EUR

Stel 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met fijn geschilderd bleomen- en vogeldecor. 1 Vaas heeft een chip bij bovenrand 19xø13cm. Cond.: R-G

Man en vrouw
Resultaat: 120 EUR

Twee porseleinen figuren, 20e eeuw. voorstellende een man met hoed en duif (zonder kop en chips) Thuringen, 1e helft 20e eeuw en een vrouw met hoed en rozenmand (chips af) 19-20cm., Cond.: M/R

Reservistenkruik
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik handbeschilderd ,met prachtig tinnen deksel met een resevist erop. (duimrust eraf),, Bataljon 14 Kehl v.Rhein 1897/99, Diverse handbeschilderde voorstellin...

Chinees aardewerk kussen, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Chinees keramieken hoofdkussen met opening voor warm water. Bloemdecor in katvorm ca. 1900 15x26x13cm. Cond.: G

Vaas Picasso
Resultaat: 115 EUR

Porseleinen Picasso design vaas, edition 1996 door Goebel Duitsland 26x24x9cm.

Chinees trekpotje, 17e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen 17e eeuws trekpotje, transition. Stukje uit het deksel van binnenrand en chip met haarscheur 12x16x11cm. Cond.: R

2 Chin. borden
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese keramieken sierborden met krijgers te paard en te voet afgebeeld ca. 1900, 1 minimale chip ø32,6cm. Cond.: G

Empire vaas, landschappen
Resultaat: 110 EUR

Porseleinen Empire vaas met aan 2 zijden een handbeschilderd landschapsdecor ca. 1820 (gouddecor licht vervaagd) 31x17xø11cm. Cond.: G

Duits servies, bloemen
Resultaat: 110 EUR

Uitgebreid porseleinen restservies Selb Bavaria Germany Krautheim, Wiesengrund und Bergeshöhen. geheel bestaande uit; 8x taartbordjes, 1x taartschaal, 2x cakeschalen, 9x koffiekopjes+schotels, 6x thee...

Oude Kantonese vaas
Resultaat: 110 EUR

Oude keramieken Kantonese vaas (gesigneerd met prachtige fijne handgeschilderde voorstelling van diverse figuren met tempel in gouddecor. Stukje kraag gelijmd 21xø12cm. Cond.: R-G

Chinese druksteen
Resultaat: 110 EUR

Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een flacon. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 5x28x24cm. Cond.: G

Gemberpot, groot
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot ca. 1900 met diverse figuren onder een boom 22xø20cm. Cond.: G

Chinese druksteen
Resultaat: 110 EUR

Doos met een oude Chinese druksteen, dubbelzijdig decor met figuren 20e eeuw 26x16x2cm. Cond.: G

Servies V&B, Rusticana
Resultaat: 110 EUR

Villeroy & Boch servies ca. 1900, decor Rusticana, bestaande uit; 6x grote borden, 3x soepborden, 15x cakeschalen, 14x kop & schotels, koffiekan, melkkan en suikerpot (1 kopje beschadigd) Cond.: G

3 Diverse kruiken
Resultaat: 110 EUR

Drie delen oud keramiek/steengoed, Burg Giebichenstein, ontwerp Franz Rudolph Wildenhain ca. 1930 30xø16cm., 14xø9cm. en 12xø8cm. Cond.: G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemdecor (oud haarscheuren) 10x13xø9cm. Cond.: R

Servies
Resultaat: 100 EUR

17 Deel 19e eeuws koffie/thee servies met goud- en roccaille decor (decor is vervaagd): Grote koffiepot, grote theepot, grote kan, grote suikerpot, grote melkkan en 12 kop en schotels. 8-21 cm.,

Ivoren lampje
Resultaat: 100 EUR

Oude ivoren stalamp op houten voet met afgebeeld Indische olifanten rondom en bloemen bovenop, 20e eeuw. 19xø7cm., Cond.:G