Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdams staand horloge 3500
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

9.000 EUR

Vuurvergulde klok 3501
Vuurvergulde klok
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Empire pendule 3502
Empire pendule

Resultaat:

1.250 EUR

Kolompendule, inlegwerk 3503
Kolompendule, inlegwerk
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Boulle klok 3504
Boulle klok

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
3-Delig marmeren klokkenstel 3505
3-Delig marmeren klokkenstel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Officiers horloge 1820 3506
Officiers horloge 1820

Resultaat:

1.850 EUR

Pendule met paard 3507
Pendule met paard
Startprijs 280 EUR
Bronklok, historisme 3508
Bronklok, historisme
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Engelse tafelklok 3509
Engelse tafelklok

Resultaat:

1.600 EUR

Franse pendule met figuren 3510
Franse pendule met figuren
Startprijs 1.200 EUR
Vuurvergulde pendule 3511
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.750 EUR
Verkocht
Frans klokkenstel 3512
Frans klokkenstel

Resultaat:

200 EUR

Empire pendule 1820 3513
Empire pendule 1820
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Regelateur + datum 3514
Regelateur + datum

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Marmeren pendule 3515
Marmeren pendule

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Porseleinen pendule 3516
Porseleinen pendule

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Klokje 3517
Klokje

Resultaat:

110 EUR

Friese stoelklok 3518
Friese stoelklok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Amsterdamse schoolklok 3519
Amsterdamse schoolklok

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Tafelklokje 3520
Tafelklokje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grunder tafelklok 3521
Grunder tafelklok

Resultaat:

325 EUR

Klokkenstel 3522
Klokkenstel
Startprijs 180 EUR
Eiken kolompendule ca. 1900 3523
Eiken kolompendule ca. 1900
Startprijs 100 EUR