Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Glazen 18e eeuw 5500
2 Glazen 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kristallen bowlset 5501
Kristallen bowlset

Resultaat:

120 EUR

Karaf met 5 glazen 5502
Karaf met 5 glazen
Startprijs 100 EUR
2 Jugendstil vazen 5503
2 Jugendstil vazen
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Kristallen karaf met glazen 5504
Kristallen karaf met glazen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vaas naar Galle 5505
Vaas naar Galle

Resultaat:

70 EUR

Kristallen karaf  met glazen 5506
Kristallen karaf met glazen
Startprijs 20 EUR
Glazen bolvaas 5507
Glazen bolvaas
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Art Deco vaas, groen 5508
Art Deco vaas, groen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Delen glaswerk 5509
3 Delen glaswerk

Resultaat:

10 EUR

Glas-in-lood 5510
Glas-in-lood
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Glas-in-lood 5511
Glas-in-lood

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Jugendstil vazen 5512
2 Jugendstil vazen

Resultaat:

90 EUR

Div. kristallen glazen 5513
Div. kristallen glazen
Startprijs 10 EUR
Glazen likeurset 5514
Glazen likeurset
Startprijs 35 EUR
Goud overlay schaal 5515
Goud overlay schaal
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Opaline vaas 5516
Opaline vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Krist. odeurspuit 5517
Krist. odeurspuit

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Glazen Art Deco lampekap 5518
Glazen Art Deco lampekap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Karaffen 5519
2 Karaffen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kristallen likeurset 5520
Kristallen likeurset

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ronde opaline doos 5521
Ronde opaline doos

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schenkkaraf 5522
Schenkkaraf

Resultaat:

30 EUR

5 Delen glaswerk 5523
5 Delen glaswerk
Startprijs 15 EUR