Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Boekenkast 4000
Boekenkast

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Dressoir met beelden 4001
Dressoir met beelden

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Vitrine met snijwerk 4002
Vitrine met snijwerk

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Dressoir, beelden zijkanten 4003
Dressoir, beelden zijkanten

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Divan met figuren 4004
Divan met figuren

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bureau met armleunstoel 4005
Bureau met armleunstoel

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Tafel met 6 stoelen 4006
Tafel met 6 stoelen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Tafel met leeuwekoppen 4007
Tafel met leeuwekoppen

Resultaat:

200 EUR

Tafel + stoelen / Bank + stoelen 4008
Tafel + stoelen / Bank + stoelen
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Mahonie biedermeier secretaire 4009
Mahonie biedermeier secretaire

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Trumeaux 4010
Trumeaux

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Porseleinkast 1880 4011
Porseleinkast 1880

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Barok vitrine met inlegwerk 4012
Barok vitrine met inlegwerk

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Klapbuffet met schuifdeur 4013
Klapbuffet met schuifdeur

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Empire kabinet 1820 4014
Empire kabinet 1820

Resultaat:

1.200 EUR

Jugendstil kastje met inlegwerk 4015
Jugendstil kastje met inlegwerk
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Kussenkast 4016
Kussenkast

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Renaissance kast 4017
Renaissance kast

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Vleugel, Lyra Wien 4018
Vleugel, Lyra Wien

Resultaat:

725 EUR

Chiffoniere 4019
Chiffoniere
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Hollandse secretaire 4020
Hollandse secretaire

Resultaat:

450 EUR

Mahonie kabinet 4021
Mahonie kabinet
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Tafeltje, gevleugelde voeten 4022
Tafeltje, gevleugelde voeten

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Eiken chiffoniere 4023
Eiken chiffoniere

Resultaat:

500 EUR