Twee oude blikken auto's; 1x Examico Schuco 4001 ca. 1930, made in Germany 14x6x4cm. (raampje mist) en 1x Japan 2e helft 20e eeuw 12x13x8cm. Cond.: R-G
Vier delen oud speelgoed; 1x Dinky Supertoys Lan Knox Bulldozer met aanhanger, 1x Dinky Toys vliegtuig 704 meccano ltd, 1x Arnold Tankzuil Shell US Zone Duitsland, 1x ongemerkt Sand + Gravel supplies ...
Grote Duitse schildpadpop Inge met geschilderde ogen 42cm. Cond.: G
Drie oude Duitse celluloid poppen: Schildpad 46 ca.1950, Schildpad 45 ca.1930 en Schildpad 32 ca.1930. Allen in goede conditie.
Oude Duitse Cellba celluloid pop, Schöberl en Becker babypop met glazen ogen 30cm. Cond.: G
Vier oude celluloid poppen; 1x Büschow en Beck celluloid popje met geschilderde ogen 12cm (Goed), 1x schildpad meisjespop 20cm. Nr. 20/23 met geschilderde ogen (Goed), 1x petit Colin kledendracht pop ...
Oude Duitse Büscow en beck pop met celluloid kop en compositie lichaam. Vaste glazen ogen Nr. 7, 41cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpadpop model Ursel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G
Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 55cm Benen en hoofd gerestaureerd Cond.: R
Oude met stro gevulde teddybeer ca. 1930 met glazen ogen in zeer goede originele staat 52cm. Cond.: G
Doosje met diverse antieke poppenkleding + merklap ca. 1900 11x19x21cm. Cond.: G
Zes stoffen figuren; 1x Steiff eekhoorn 10cm. ca. 1950, 1x pinguin 9cm. (Steiff?), 1x Kat 19cm. (Steiff?), 1x Poes 12cm. (Steiff?), 1x Konijn 11cm. (Steiff?) en 1x Hondje 15cm. (Steiff) Cond.: G
Oude Duitse Cellba celluloid meisjespop in goede originele staat met glazen ogen 35cm. Cond.: G
Kavel Fleischmann treinen en speelgoed auto's. Cond.:R/G
Doos met diverse auto's o.a grote vrachtwagen met oplegger, 14 Matchbox autootjes, en ca.15 andere auto's en aanhangers van andere merken. Cond.:G
Oude Duitse Büschow en Beck celluloid babypop met vaste glazen ogen in goede staat (1 vinger is iets ingedrukt) 30cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G
Oude Hollandse pop met kledendracht ca. 1940 in houten kist met schuif 22x68x28cm. Cond.: G
Lot Bing speelgoed, spoorrails en wissels ca. 1920 in goede originele staat.
Oude gelimiteerde mohair teddybeer Nisbet England 1990 nr. 144-5000 in zeer goede staat 32cm. Cond.: G
Oude gelimiteerde mohair teddybeer "House of Nisbet special edition nr 1575-5000" in zeer goede staat 27cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpad Inge met geschilderde ogen in zeer goede staat 24cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R
Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G