18e Eeuwse instructie voor de stadsmakelaars in kruydenierswaaren en verf-stoffen 1766. J.W. Folckers 21,5x16,5cm. Cond.: G
Kavel met ca. 53 penningen o.a; medialle 40 jaar trouwe dienst Koninklijke marine en onderscheiding koning Willem III voor krijgs-verrichtingen etc.
Rood album met ca. 55 bankbiljetten wereldwijd (o.a; Griekenland ca. 15 stuks, Joegoslavië ca. 15-20 stuks, Zaïre en overige landen.
Rode box met 6 proof sets 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, guldens.
Grote antieke bronzen penning Frankrijk, Francois Jules Pigtet door C.Richard F. professeur D histoire naturelle A L'Academie de Geneve. 0.7xø10.2cm., Cond.:G