Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ca. 53 penningen
Resultaat: 60 EUR

Kavel met ca. 53 penningen o.a; medialle 40 jaar trouwe dienst Koninklijke marine en onderscheiding koning Willem III voor krijgs-verrichtingen etc.

168x Duits stadsgeld
Resultaat: 55 EUR

168 Munten, stadsgeld Duitsland

Div. Chinese munten
Resultaat: 55 EUR

Kavel diverse Chinese munten canaf 17e eeuw

Bronzen penning
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke bronzen penning Frankrijk, Francois Jules Pigtet door C.Richard F. professeur D histoire naturelle A L'Academie de Geneve. 0.7xø10.2cm., Cond.:G

Doosje munten
Resultaat: 50 EUR

Doosje met diverse munten en briefgeld.

35x Dubbeltjes
Resultaat: 50 EUR

35 Dubbeltjes

35x 1/2 Cent
Resultaat: 50 EUR

35 Munten van 1/2 cent Nederland

168x Duitsland stadsmunten
Resultaat: 50 EUR

168 Stadsmunten Duitsland

18 Duitse pors. munten
Resultaat: 50 EUR

18 Porseleinen munten Duitsland (o.a. Meissen)

Ca. 70 biljetten in 15 mappen
Resultaat: 50 EUR

Mapjes met in totaal ca. 70 bankbiljetten voornamelijk Duitsland.

18x Div. zilver
Resultaat: 45 EUR

18 Diverse zilveren munten

17 munten
Resultaat: 45 EUR

Zeventien munten, 11x zilver en 6x onedel

168 Duitse munten
Resultaat: 45 EUR

168 Munten, stadsgeld Duitsland

Bronzen Franse penning
Resultaat: 45 EUR

Grote bronzen penning Frankrijk, "exposition nationali et coloniale Normannia Nutrix 1896". Ontworpen door O. Roty ø6,7cm. Cond.: G

Bronzen penning Holland
Resultaat: 40 EUR

Grote bronzen penning "Hollandse Spoorwegmaatschappij 1839-1914 - 75 jaar" ø7,7cm. Cond.: G

20x Duitse munten
Resultaat: 40 EUR

Twintig munten Duitsland

16 Duitse munten
Resultaat: 40 EUR

Zestien munten Duitsland

2 Penningen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude penningen; 1x zilver ca. 77gr. "Volkswelvaart, het doel der maatschappij" en 1x Brons "Watersnood Tuindorp Oostzaan 1960" ø6,5-ø6cm. Cond.: R-G

100x Divers gulden
Resultaat: 35 EUR

Honderd diverse guldens

60x Koningshuis
Resultaat: 35 EUR

Zestig munten met afbeeldingen koningshuis

126x Duitsland stadsmunten
Resultaat: 35 EUR

126 Stadsmunten Duitsland

18 Duitse munten
Resultaat: 35 EUR

18 Diverse Duitse munten

24 Duitse munten
Resultaat: 35 EUR

24 Diverse Duitse munten

Diverse munten USA
Resultaat: 35 EUR

Acht USA Proofsets en 36 diverse munten USA.