Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

23 Amandelgesl. glazen
Resultaat: 30 EUR

23 Anrieke amandelgeslepen glazen 8-16cm. Cond.: G

Kristallen vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote facetgeslepen kristallen vaas 20e eeuw in zeer goede staat 30xø16cm. Cond.: G

9 Deel kristal/glas
Resultaat: 40 EUR

Negen delen kristal, 20e eeuw, o.a. jampotje met deksel amandelgeslepen, drie geslepen karaffen met stop, drie geslepen dekselpotjes, twee vaasjes en een grote dekselpot. 6-40cm., Cond.:R/G

5x Kristal
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen kristal o.a; 4x Mats Jonasson Sweden 4,5-16cm. (1 chip) Cond.: R-G

5x Kristal Mats Jonasson
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen Krystal Mats Jonasson met berenvoorstellingen 2e helft 20e eeuw (1 chip) 5-17cm. Cond.: R-G

4x Kristal Mats Jonasson
Resultaat: 35 EUR

Vier delen Krystal Mats Jonasson Sweden met berenvoorstellingen 2e helft 20e eeuw (1 minime chip) 5-19cm. Cond.: G

9 Deel glas
Resultaat: 240 EUR

Negen delen oud glaswerk o.a; 3x Copier Leerdam bolle vaas, 1x Verboeket Maastricht vaasje en 5x ongemerkte vazen 8-32cm. Cond.: G

4 Glazen kandelaars
Resultaat: 35 EUR

Vier kaarskandelaars, 19e eeuws glaswerk met restverzilvering

Likeursetje + 2 delen glas
Resultaat: 30 EUR

Drie delen glaswerk; 1x plated likeurset bestaande uit tablet, karaf en 5 glaasjes, 1x gegraveerde schenkkan en 1x gegraveerde beschuitbus 19-26cm. Cond.: G

3 Glazen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Drie glazen karaffen met stop; 1x beschadigd met sterling zilveren stop 23-26cm. Cond.: R-G

3 Glazen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Drie kristallen karaffen ca. 1900, kantige karaf heeft chips, rest is in goede staat 26-28cm.

Krist. roomstellletje
Resultaat: 30 EUR

Vierdelig waaierkristallen roomstelletje ca. 1900 in goede staat, minimale chips aan de onderschaal 10x30x15cm. Cond.: G

2 Karaffen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke karaffen + 1 dekseldoos; 1x kristal amandelgeslepen karaf (chip af), 1x gegraveerd glazen karaf (ca. 27cm. en 1x kristallen dekseldoos 12xø14cm. Cond.: R-G

Azijnstel
Startprijs 30 EUR

Kristallen olie- en azijnstel 4-delig ca. 1880 (houder beschadigd) 27,5x21x10cm. Cond.: R

Art Deco vaas ca. 1930
Resultaat: 65 EUR

Oude groen glazen bolvaas ca. 1930, mondgeblazen in zeer goede staat 12xø16cm. Cond.: G

Schenkkaraf
Resultaat: 30 EUR

Antieke ruitkristallen schenkkaraf met plated armatuur., ca. 1910, in zeer goede staat. 20x15xø10cm.

3 Delen kristal
Startprijs 25 EUR

Drie deel kristallen vazen.H.17-30cm., Cond.:G

5 Delen kristal
Startprijs 25 EUR

Vijf delen oud kristal o.a; 1 setje ruitkristallen onderzetters (chips), 1 kandelaar, 2 schalen en 1 setje bestekafleggers 7-22cm. Cond.: R-G

Glazen schaal Blenda
Startprijs 25 EUR

Moderne glasfusing schaal, gemaakt door Blenda Bleyenberg te Oldenzaal in zeer goede staat 32x22x2cm. Cond.: G

Glazen schip in fles
Startprijs 25 EUR

Mondgeblazen glazen schip in glazen fles (Golden Hind) 29x13cm. Cond.: G

4x Goebel kristal
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Goebel "Krystal Collection", vier beren (1 chip van oor af) 4,5-10,5cm. Cond.: R-G

Karaf en stoofje
Resultaat: 25 EUR

Oude kristallen karaf en een plated stoofje, 20e eeuw. In zeer goede staat.

15 Glazen
Resultaat: 25 EUR

Vijftien prachtige kristallen glazen 20e eeuw 18-21cm. Cond.: G

Murano schaal
Resultaat: 25 EUR

Grote Murano glazen blauw-groene 5-hoekige schaal 2e helft 20e eeuw 10x27x28cm. Cond.: G