F. Lugan ca. 1900 (Hongaarse school of Italië), olieverf op linnen, groot jacht-stilleven met fruit, kreeft, haas etc. 94x140cm. Cond.: G
Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, dode reiger in gevlochten mand 62x80cm. Cond.: G
Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), aquarel op papier, houtsprokkelaars in het bos 54x35cm. Cond.: G
Roelf Gerrit Rijkens, 1795-1855 Groningen, olieverf op paneel, Buitenlands romantisch landschap met vele figuren. 17x14.5 cm., Cond.:G
F. Trumper (Enschede), olieverf op linnen, surrealistische voorstelling 100x80cm. Cond.: G
F. Trumper (Enschede), olieverf op linnen, surrealistisch landschap 100x80cm. Cond.: G
Arthur Feüdel 1908 (Harthau 1857 - 1929 Katwijk), olieverf op paneel, landschap met koeien en boer bij avond 29x20cm. Cond.: G
Zivojin Celic (1954 - Nis), olieverf op linnen, abstracte compositie 95x95cm. Cond.: U
Frits Goosen (Hilversum 1943), olieverf op linnen, wintergezicht met schuren in de bergen 50x70cm. Cond.: G
Frans Oerder (Rotterdam 1867 - 1944 Pretoria), pastel op papier, vaas met bloemen, in origineel eiken lijst 50x33cm. Cond.: G
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel ( 1856 - 1917 Yokohama), gouache op papier, riviergezicht met molen en punter 44x36cm. Cond.: G
Leonardus Eland (Salatiga Ned. Indië 1884 - 1952 Den Haag), olieverf op linnen, Indonesische landschap (op jute) 50x70cm. Cond.: G
Moeder Gods van Kazan. Icoon in Petersburgse stijl met zilveren rizza. Russisch omstreeks 1900, 26,5x31cm.
Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, landschap met schapen in wei 48x30cm. Cond.: G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G
H.C.A. Paradies 1907, pastel op papier, wintergezicht met bomen en figuren 46x32cm. Cond.: G
Jan te Wierik (1954 - 2002), acryl op papier, abstracte compositie 64x56cm. Cond.: G
Roger Deverin (1884 - 1973 Franse School), olieverf op linnen, De Seine bij Parijs Au port Marie 65x51cm. Cond.: U
Gerardt Koeler (of Koelen?) ca. 1930, olieverf op paneel, achtertuin met huizen, 60x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw barok, liggend kind met doodskop in interieur, olieverf op linnen oude bedoeking 43x49cm. Cond.: R-G
W. Filbans ca. 1880, olieverf op paneel, twee damesportretten 29x39cm. Cond.: G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), havengezicht met boten en figuren 25x20cm.
Corneille sculptuur 20e eeuw, houten beschilderd sculptuur, vrouw met bloem 84x89x11cm. Cond.: G
Ikoon van Moeder Gods, vreugde van alle lijdenen. Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 30,7x26,7cm.