Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Peritti Kokko '78
Resultaat: 20 EUR

Peritti Kokko '78, aquarel op papier, havengezicht 60x45cm. Cond.: G

Muzikant in sneeuw
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1930, olieverf op linnen winters landschap met musicerende man. 35x25 cm., Cond.:G

Herman Romijn
Resultaat: 25 EUR

Herman Romijn ( 1892 - 1959 Arnhem), houtskool op papier, bosgezicht met pad 23x17cm. Cond.: G

R. Cavallini 76
Resultaat: 20 EUR

R.Cavallini '76, olieverf op paneel, Bloementak. 48x70cm., Cond.:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gemonogrammeerd, olieverf op linnen, slapende man bij venster (slecht gerestaureerd) 44x63 cm., Cond.:M

Houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Johan Schuddeboom, houtsnede op papier, straatje in Lugano 12x22cm. Cond.: G

Zaran Gera
Resultaat: 30 EUR

Zaran Gera 1915, olieverf op paneel, mansportret 34x45cm. Cond.: G

Aquarel
Startprijs 20 EUR

Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G

Gravure
Startprijs 20 EUR

P. Holmann 1979 (gravure 39/50), gravure op papier, stilleven met fruit etc. 22x17cm. Cond.: G

Ernst Richter
Resultaat: 20 EUR

Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G

A.Boer ets
Resultaat: 20 EUR

A.Boer, ets op papier, Dom te Utrecht,kloostergang, 28x53cm., Cond.:G

Hildegard Korger
Startprijs 20 EUR

Map Hildegard Korger, Schriftgestaltung map vorlagen, studien, VeB Dresden 45x32cm. COnd.: G

Diverse grafieken, aqaurellen etc.
Resultaat: 20 EUR

Kavel met diverse grafieken, aquarellen etc.

Ets Den Bosch
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G

Bloemstilleven
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 18x12cm. Cond.: G

Schilderij, H. Leuverink '94
Resultaat: 20 EUR

H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G

Map, Berlin Stalinallee
Resultaat: 30 EUR

Oude map Berlin Stalinallee, Zwölf aquarelle von joe Averdung Veb. Verlag der Kunst Dresden (drukkunst) 40,5x31cm. Cond.: G

Gariek, Kunstsammlung Dresden
Startprijs 20 EUR

Oude map met Staatliche Kunstsammlungen Dresden Kupferstich kabinett. Grafik des neunzehnten und zwanzigsten Jahrhunderts 34,5x27,5cm. Cond.: G

Map Fackelträger
Startprijs 20 EUR

Map Fackelträger des Marxismus, zehn portatplactiken VeB verlag Kunst Dresden 40,5x30,5cm. Cond.: G

Map van Eyck bis Rembrandt
Resultaat: 15 EUR

Oude map "Van Eyck bis Rembrandt zeichnungen, Verlag der Kunst Dresden", drukkunst 41x31cm. Cond.: G

Aquarel, Indonesië
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, Indonesisch dorp met figuren 26x24cm. Cond.: G

M. v.d. Bos
Startprijs 15 EUR

M. v.d. Bos 80 4/20, lithografie op papier, titel uurwerk 56x40cm. Cond.: G

Bert de Wilde
Startprijs 15 EUR

Bert de Wilde '76, zeefdruk op papier, Hollands silhouet 30x22cm. Cond.: G

Jan Oosting 1985, ets
Startprijs 15 EUR

Jan Oosting 1985, ets op papier, de vlucht van de schaarbekken 58x60cm. Cond.: G