Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring GG ruitvorm met briljanten
Startprijs 400 EUR

Ring GG 585/000, met 47 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.75 crt. SI/W. De stenen zijn gezet in een ruitvorm, welke is gerhodineerd. ø 53, ca.4 gr.

Ring GG aquamarijn en 2 briljanten
Resultaat: 400 EUR

Ring GG 750/000 met een met vlakken geslepen aquamarijn van 8x14mm en 2 briljanten van 0.02 per stuk. ø 54, ca 7 gr.

Granaat choker
Startprijs 400 EUR

Collier, GG 585/000, met in het midden een ovaalvormige hanger met granaat. Daar boven 3 GG stukken met ronde granaten. Het geheel is bevestigd aan een Venetiaans collier. Lengte 51 cm. ca 12 gr. Het ...

Ring GG,breed briljant
Startprijs 380 EUR

Ring, GG, 585/000, breed model met in het midden een WG stuk met een rij briljanten, ca 0.22 crt in totaal. Daarnaast is de band band GG en breed met bewerking. ( smal toelopend aan de onderzijde.) ø ...

100 ringen zilver
Startprijs 375 EUR

Diverse zilveren ringen, 100 stuks. ca 395 gr.

Collier GG Frans Gourmet
Resultaat: 500 EUR

Collier GG 585/000, Frans Gourmetschakel, verlopend naar het midden, van 6 naar 10 mm. ca 26,6 gr. Lengte 44 cm. Het collier is voorzien van een bakslot en twee veiligheidsachten

100 Oorhangers en oorknoppen
Startprijs 325 EUR

Honderd zilveren oorstekers/hangers, diverse modellen, ca. 359 gr.

Ring GG, bol fantasie
Startprijs 325 EUR

Bolle zware GG585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed met een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr.

Ring WG fantasie
Startprijs 320 EUR

Ring WG 585/000, slagmodel met in het midden een grotere briljant en aan weerszijden kleine briljanten in de band gezet totaal 0.25 crt Si. ø 56, ca 2.3 gr

Ring GG Granaat
Startprijs 320 EUR

Ring GG 585/000, entourage model met in het midden een grote ovale granaat met daar omheen 16 kleinere granaten. ø 60. ca 9 gr.

Broche granaat
Startprijs 320 EUR

Broche GG, 585/000 met granaat. 19e eeuws model met filigrain. ca 8 gr. ø3,5cm.

Broche camee groot
Startprijs 300 EUR

Broche GG, 585/000, met grote camee, welke iets beschadigd is aan de rand. ca 5x4cm. ca 18 gr.

Collier GG met Nefriet
Resultaat: 375 EUR

Collier GG 585/000, met vele ovale steentjes nefriet gezet in ovale kastjes. ca. 9 gr. Lengte 41 cm

Horloge GG Eusi
Resultaat: 330 EUR

Dameshorloge, GG, 585/000, merk Eusi, vierkant model met opengwerkte band. Mechanisch. Lengte 17,5 cm. ca 22,75 gr.

Pennenarmband GG
Resultaat: 500 EUR

Pennenarmband, GG 585/000, met gepolijste en bewerkte schakels, om en om. Ca 14 mm breed. ca 27,6 gr. Lengte 19 cm. de armband is voorzien van 2 veiligheidsachtjes

Staafbroche WG met parel en briljant
Startprijs 300 EUR

Staafbroche, WG 750/000, met in het midden een strik met parel en diverse diamanten. Tevens zitten er aan de beide uiteinden kleine diamantjes. De broche is voorzien van een kanonsluiting.ca 7 gr.

Ring GG 3 rijen diamant
Startprijs 300 EUR

Ring GG, 585/000, met 3 rijen met pave gezette diamantjes. Aan beide uiteinden van de ring zit een getorste rand.ø 51 . ca 7 gr.

Armband GG, gevlochten
Resultaat: 500 EUR

Armband, GG, 585/000, driekleuren goud, wit geel en roze. 5 rijen, gevlochten. Ca 1,4 cm breed, met baksluiting. De bovenzijde van de schakels zijn bewerkt. Ca 28,4 gr. Lengte 19 cm.

Ring GG en Choker GG
Startprijs 275 EUR

Ring GG en bijpassende choker GG merk Q8, gemaakt van ruw bewerkt goud met een groene markiesvormige steen. ø ring 54 en lengte choker 40 cm. totaal gewicht: ca. 9.8 gr

Raymond Weil horloge
Startprijs 275 EUR

Raymond Weil dames horloge, Tango, nieuw. Goudkleurig, langwerpig model met parelmoerplaat. Grootte van de kast 25x19mm. In originele doos

Ring GG 4 briljanten
Startprijs 270 EUR

Ring GG 585/000, fantasie slagmodel met 4 briljanten gezet in WG 4 poot-chatons. Totaal ca. 0.20 crt. ø 55. ca. 5 gr.

Portret hanger GG
Startprijs 250 EUR

Portret hanger GG, 585/000. 19e eeuws. Bewerkt rond model, ø 3 cm. ca 4 gr.

Collier GG vierkante schakels
Resultaat: 440 EUR

Collier GG 585/000, gourmetschakel met daaronder vierkante blokjes. Om en om zijn de blokjes glimmend en gematteeerd. ca 23,9 gr. Lengte 41-47cm

Bloedkor. halsketting
Resultaat: 1.000 EUR

Vijf rijen bloedkoraalcollier, kralen zijn cylindervormig ca ø 7 mm, met groot GG, 585/000, rond slot met klassieke bewerking en in het midden een ronde bloedkoraal. Aan de sluiting zitten 2 royale zi...