Negen moderne plated fotolijsten in zeer goede staat (tevens messing) 2e helft 20e eeuw 15-22cm. Cond.: G
Grote oude plated fruitschaal met geschulpte rand en bewerkte voet 20e eeuw 16xø31cm. Cond.: G
Zeven deel plated 20e eeuw, opengewerkte mand, bonbonschaal,servet houder,beker, kelk, vaasje en fotolijstje. Cond.:G
Drie delen plated 20e eeuw; 2x Jugendstil ca. 1910 met bloemendecor met kristallen onderbak (1 scheur) en 1x bonbonschaal 12-24cm. Cond.: R
Zes deel plated, 20e eeuw, o.a. beursje, opengewerkte schaal, roomsetje en pot. 7-25cm., Cond.:G
Drie deel plated, 20e eeuw. Een broodman en twee servetringen. 28x20x10cm. en 3-6 cm. Cond.:G
Zilveren zoutlepeltje met verguld binnenbakje 835/000, ca. 5,5gr. L.: 7,5cm. Cond.: U
Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G
Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.
Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G