Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verliefd stel op sokkel
Startprijs 150 EUR

Aardewerken figuur in stenen voet modern, brons gepatineerd, 2e helft 20e eeuw, Hoofd gelijmd. 53x21x11cm.

Bronzen beeldje
Startprijs 150 EUR

Ruurd Hallema, bronzen figuur van een vrouw 18x6x3cm. Cond.: G

Bronsje
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een clown springend door een hoepel. Mogelijk Weens 13x9x7cm. Cond.: G

2 Jugendstil beelden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Jugendstil figuren, voorstellend vrouwenbustes op piedestal met putti.1x gemerkt Carmen en 1x gemerkt Mignon. Tweekleurig gepatineerd compositie metaal (Krimpnaad) 36-38cm. Cond.: G

Bronzen pelikaan
Resultaat: 145 EUR

Grote bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een pelikaan gemonteerd op zwart marmeren voet 49x29x20cm. Cond.: G

Houten sculpturen
Resultaat: 140 EUR

Oude grote houtgesneden figuur voorstellend een jager, monogram TH. 20e eeuw in goede staat 54x35x23cm.

Corpus
Startprijs 140 EUR

Houten Corpus Christie 17e-18e eeuw met originele polychromie (1 arm mist) 26x12x5cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startprijs 130 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw staand op bruin marmeren voet. Waarschijnlijk mist een vaandel (vlag) 15,5xø4,7cm. Cond.: G

Bronzen stier
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een stier in Art Deco stijl (naar voorbeeld van L. Luczano), gemonteerd op zwart marmeren voet 28x35x16cm. Cond.: G

Beeld, olifant
Resultaat: 130 EUR

Bronzen olifant op marmeren voet, gemerkt Milo 2e helft 20e eeuw in goede staat 30,5x8x13cm.

Samac beeld
Resultaat: 165 EUR

Compositie metalen putti met trommel, gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900. Geheel staand op zwart marmeren voet 32xø11,5cm.

Bronzen fazant
Resultaat: 145 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd J. Moignis, voorstellend een fazant, gemonteerd op zwart marmeren voet 30x46x15cm. Cond.: G

Snijwerk India
Resultaat: 225 EUR

Indiaas houtsnijwerk uit een tempel ca. 1900 voorstellend een veelarmige boedha met 4 figuren 61x35x7cm. Cond.: G

Bronzen beeld, jongen
Startprijs 125 EUR

Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een jongen met overall en pet. Gemonteerd op marmeren voet in zeer goede staat 18x6x6cm. Cond.: G

Heilig beeld, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Heilig houten beeld met Franse lelies op het gewaad ca. 1800, originele vergulding (deel arm mist) 24x8x7cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Resultaat: 275 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschildere apothekers Gaper 20e eeuw 52x32x25cm. Cond.: G

Bronzen beeld, leeuwin
Resultaat: 110 EUR

Bronzen leeuw 2e helft 19e eeuw gemonteerd op roodmarmeren voet 13,5x17x9cm. Cond.: G

Bronzen buste, modern
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een buste van een man, gemonteerd op zwart marmeren voet 44x13x13cm. Cond.: G

Bronzen man, "Kracht"
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een halfnaakte man, gemonteerd op zwart marmeren voet 35x28x15cm. Cond.: G

Papegaai op boomstam
Startprijs 120 EUR

Grote marmeren papegaai zittende op losse marmeren boomstam. Met koperen poten. 1staarttip gelijmd. 38x31x18 cm.,

Bronzen vogel
Startprijs 110 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een uil, gemonteerd op zwart marmeren voet 22x11x17cm. Cond.: G

Kerkbeeldje 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Houtgesneden religieus beeld ca. 1800 (mist arm) 22x9x5cm. Cond.: R

Corpus Christie 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Heilig Kruis 18e eeuw met houtgesneden Corpus Christie. Originele polychromie in goede staat 73x33cm.

Apostelkop 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Houtgesneden apostelhoofd ca. 1800, oude wormgaten (niet meer actief) 19x11x11cm. Cond.: G