Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G
Bronzen ballerina op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 30xø13cm. Cond.: G
Bronzen duif op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon, 21e eeuw in art-deco stijhl. 26x13x9cm.
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een lijster op een tak, gemonteerd op zwart marmeren voet 32x12x12cm. Cond.: G
Twee oude houten Balinese figuren 1e helft 20e eeuw van mooie kwaliteit. 1 Figuur vingers beschadigd 22-23cm. Cond.: G
Groot houtsnijwerk bestaande uit gepende segmenten 20e eeuw. Voorstellend een man met zwaar te poaard 50x44x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G
Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G
Vier delen houtsnijwerk 18e eeuw; 1x leeuwekop en 3x cherubijnkopjes 8-13cm. Cond.: G
Aardewerken figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw met een zwaard 8x3x2cm. Cond.: G
Twee oude gegoten gipsen apotheker Gapers handbeschilderd 20e eeuw, 1x gemerkt A.J. van der Pigge 1849-1999, 17x14x10cm. en 27x17x11cm.
Chinees albasten figuur voorstellende een oude Chinees 19cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e-19e eeuw met benen Corpus Christie (hand mist) 25x7cm. Cond.: R-G
Grote tweedelige bronzen schaal. In vorm van kom met onderschotel en daarop een deksel met kom en bronzen lepels 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: G
Oud handgesneden Afrikaans beeld (oude scheuren) 61xø13cm. Cond.: R-G