Hollandse notenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x67x17cm. Cond.: G
Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw COnd.: G
Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.
Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G
Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G
Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.
Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR