Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Mooi 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. minimale chips rand ø28,8cm. Cond.: G

2 Spiegels
Startprijs 180 EUR

Twee identieke spiegels ca. 1890 goudgekleurd in goede staat 108x55cm.

Saxofoon
Startprijs 500 EUR

Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G

Lot rood metaal
Startprijs 20 EUR

Lot rood metaal o.a. lange ketting, verstelbaar, broche met blauwe steen en een hanger met blauwe stenen, mist 1 steen.

Collier +hanger blauwe steen
Startprijs 15 EUR

Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen

2 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw landschapsdecor, 1 bord met lichte randschade, andere is goed ø23,3cm. Cond.: R-G

Barometer
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten barometer ca. 1920 W.J. Lauwers te Amsterdam in zeer goede staat 54x18x5cm.

Eiken Henry Deux kast
Resultaat: 160 EUR

Franse eikenhouten 19e eeuwse Henry Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen ca. 1880 in goede originele staat 218x114x50cm.

10 Munten Victoria
Resultaat: 250 EUR

Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR

4 Delen brons
Resultaat: 20 EUR

Vier delen brons 20e eeuw; 1x kistje monogram K, 1x briefopener, 1x blaker, 1x "horen, zien en zwijgen" 4-25cm. Cond.: G

Vaas, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas (tuit mist) met bloemdecor, erg apart 20xø14cm. Cond.: R

Arreslee
Resultaat: 600 EUR

Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.

42 Oosterse munten
Resultaat: 275 EUR

42 Munten zilver/brons/nikkel Japan en China, diverse provinciën. Diverse kwaliteiten.

Cloisonne dekselpot
Startprijs 60 EUR

Oude cloisonne dekselpot 20e eeuw met Japanse voorstellingen en bloemen, mooie kwaliteit 18xø12cm. Cond.: G

2 Kommen, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen; 1x grijs porselein met figurendecor 7xø14,5cm. Cond.: G en 1x Chine de Commande met figurendecor 6,5xø14,5cm. (oude haarscheuren en randschades) Cond.: R-G

Bonk met tekens
Startprijs 60 EUR

Japan Bullion Coinage Mamesta gin met chopmarks (1837-58, 1711-14 koper (zilver?)) 0.261/000 0.200/000 KM40.1

Eiken kabinet
Startprijs 450 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet met prachtig lijstwerk op de deuren, mooie patina.Geen scheuren of kromme deuren. Kast is in mooie originele staat met antiek bronzen beslag. 254x182x60cm.,

Scheepskatrol
Startprijs 60 EUR

Grote eikenhouten scheepskatrol met smeedijzer 19e eeuw, lichte wormbeval 51x19x15cm. Cond.: G