Mooi 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. minimale chips rand ø28,8cm. Cond.: G
Twee identieke spiegels ca. 1890 goudgekleurd in goede staat 108x55cm.
Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G
Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw landschapsdecor, 1 bord met lichte randschade, andere is goed ø23,3cm. Cond.: R-G
Notenhouten barometer ca. 1920 W.J. Lauwers te Amsterdam in zeer goede staat 54x18x5cm.
Franse eikenhouten 19e eeuwse Henry Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen ca. 1880 in goede originele staat 218x114x50cm.
Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR
Vier delen brons 20e eeuw; 1x kistje monogram K, 1x briefopener, 1x blaker, 1x "horen, zien en zwijgen" 4-25cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas (tuit mist) met bloemdecor, erg apart 20xø14cm. Cond.: R
Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.
Oude cloisonne dekselpot 20e eeuw met Japanse voorstellingen en bloemen, mooie kwaliteit 18xø12cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen; 1x grijs porselein met figurendecor 7xø14,5cm. Cond.: G en 1x Chine de Commande met figurendecor 6,5xø14,5cm. (oude haarscheuren en randschades) Cond.: R-G
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet met prachtig lijstwerk op de deuren, mooie patina.Geen scheuren of kromme deuren. Kast is in mooie originele staat met antiek bronzen beslag. 254x182x60cm.,
Grote eikenhouten scheepskatrol met smeedijzer 19e eeuw, lichte wormbeval 51x19x15cm. Cond.: G