Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp, ijzeren voet
Startprijs 30 EUR

Duitse petroleumlamp ca. 1900 met gietijzeren voet en messing reservoir in goede staat 55xø15cm.

Vaas met papegaai
Startprijs 100 EUR

Chinees bronzen vaas met papegaai, vogel en bloemdecor, monogram E.H. ca. 1900. In goede originele staat 20xø11cm.

Tinnen kan
Resultaat: 60 EUR

Grote tinnen Historisme klepkan met datering 1706 (vermoedelijk 1880 Duitsland). Met diverse stempels (klauwpoten), wapen etc. , 1 deuk 48x27x18cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Tafel petroleumlamp ca. 1880 met compositie metalen plated voet en kristallen reservoir, in goede originele staat 53xø26cm.

Bureaulamp, roodbruin
Startprijs 40 EUR

Retro stijl bureaulamp met bronskleurige patina 2e helft 20e eeuw 38x20xø16cm. Cond.: G

5 Delen open haard + scherm
Startprijs 50 EUR

Vijf delen oud/antiek ijzerwerk; 1x wafelijzer 19e eeuw, 1x draaigreep 19e eeuw, 1x haardschep 20e eeuw, 1x haardscherm 20e eeuw en 1 kleine haardschep 26-115cm. Cond.: G

Koetsbok ca. 1780
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame 18e eeuwse handgestoken koetsbok met klep (barok). In zeer goede originele staat. Beschildering van latere datum 94x40x45cm. Cond.: G

Saxofoon
Startprijs 500 EUR

Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G

Barometer
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten barometer ca. 1920 W.J. Lauwers te Amsterdam in zeer goede staat 54x18x5cm.

4 Delen brons
Resultaat: 20 EUR

Vier delen brons 20e eeuw; 1x kistje monogram K, 1x briefopener, 1x blaker, 1x "horen, zien en zwijgen" 4-25cm. Cond.: G

Cloisonne dekselpot
Startprijs 60 EUR

Oude cloisonne dekselpot 20e eeuw met Japanse voorstellingen en bloemen, mooie kwaliteit 18xø12cm. Cond.: G

Scheepskatrol
Startprijs 60 EUR

Grote eikenhouten scheepskatrol met smeedijzer 19e eeuw, lichte wormbeval 51x19x15cm. Cond.: G

Antiek meetlint
Resultaat: 40 EUR

Meetlint ca. 1900 van bakeliet? 11xø2cm. Cond.: G

Schildpad
Startprijs 115 EUR

Oude opgezette waterschildpad in goede staat 7x25x15cm. Cond.: G

8 Diverse kandelaars
Resultaat: 90 EUR

Acht diverse kandelaars, brons en messing, 18e ?, 19e en 20e eeuw. In gode originele staat. 18-25cm.

Twee heilige kruizen
Startprijs 15 EUR

Twee heilige kruizen ; 1x met baceliet? ca. 1910 en 1x brons ca. 1900 31-40cm. Cond.: G

Damesrevolver, penvuur
Resultaat: 80 EUR

Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G

Figuur met lamp
Resultaat: 70 EUR

Decoratieve samac tafellamp met mooie glazen kap 2e helft 20e eeuw. Met voorstelling van vrouw die vogels aan het voeren is 70x16x20cm. Cond.: G