Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring RG Amethist
Resultaat: 65 EUR

Ring RG 750/000, met grote ronde amethist, ø 11,5 mm. Hoog op de ring gezet in 4 klauwen met een bewerkte gekruiste band. ø 47, ca. 4,5 gr.

Groot Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Mooi 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. minimale chips rand ø28,8cm. Cond.: G

Zaans klokje
Startprijs 25 EUR

Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.

Bureaulamp, roodbruin
Startprijs 40 EUR

Retro stijl bureaulamp met bronskleurige patina 2e helft 20e eeuw 38x20xø16cm. Cond.: G

Zwart Parelcollier
Startprijs 300 EUR

Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een WG gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sluiting ...

5 Delen open haard + scherm
Startprijs 50 EUR

Vijf delen oud/antiek ijzerwerk; 1x wafelijzer 19e eeuw, 1x draaigreep 19e eeuw, 1x haardschep 20e eeuw, 1x haardscherm 20e eeuw en 1 kleine haardschep 26-115cm. Cond.: G

Franse tafelklok
Startprijs 380 EUR

Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags...

2 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw landschapsdecor, 1 bord met lichte randschade, andere is goed ø23,3cm. Cond.: R-G

Koetsbok ca. 1780
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame 18e eeuwse handgestoken koetsbok met klep (barok). In zeer goede originele staat. Beschildering van latere datum 94x40x45cm. Cond.: G

Ring GG Eilatsteen en parels
Startprijs 115 EUR

Bandring GG 585/000 met Eilatsteen en parels. Ovale groene steen in het midden van de ring met aan weerszijde een parel en GG bolletjes als versiering. ca 3,2 gr. ø 53

Vaas, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas (tuit mist) met bloemdecor, erg apart 20xø14cm. Cond.: R

2 Kommen, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen; 1x grijs porselein met figurendecor 7xø14,5cm. Cond.: G en 1x Chine de Commande met figurendecor 6,5xø14,5cm. (oude haarscheuren en randschades) Cond.: R-G

Dressoir
Resultaat: 2.400 EUR

Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...

Saxofoon
Startprijs 500 EUR

Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G

Lot rood metaal
Startprijs 20 EUR

Lot rood metaal o.a. lange ketting, verstelbaar, broche met blauwe steen en een hanger met blauwe stenen, mist 1 steen.

7 Kopjes + 4 Schotels
Resultaat: 135 EUR

Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G

Barometer
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten barometer ca. 1920 W.J. Lauwers te Amsterdam in zeer goede staat 54x18x5cm.

4 Beeldjes, Blue Mountain
Startprijs 40 EUR

Vier deel keramiek met groen glazuur, zwaan, Blue Mountain Canada. 14-+39cm., Cond.:G