Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen man met slang
Startprijs 700 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.

Renald, ongesigneerd
Startprijs 25 EUR

Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, meisje met hoed 50x40cm. Cond.: G

Bronzen Jezus
Startprijs 80 EUR

Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G

Bronzen zittende schrijver
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.

Zilv. schaal + bestekdelen
Resultaat: 120 EUR

Djokja zilveren 800/000, schaal met 3 delig bijbehorend hoornen dienbestek. De schaal is voorzien van een opengewerkte rand met daarin florale motieven, staand op viet bolpootjes. Het hoornen dienbest...

H. van Nooyen, schilderij
Startprijs 40 EUR

H. van Nooyen, olieverf op linnen, bospad 50x70cm. Cond.: G

Schakelarmband, zilver
Startprijs 30 EUR

Zilveren schakelarmband, 835/000, schakels in de vorm van een 8. Breedte 2,25cm. Lengte 19 cm. ca 28,2 gr.

3 Kleine bronsjes
Startprijs 60 EUR

Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G

Odeurflesje, gouden dopje
Resultaat: 160 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en glazen stop, convex model H.: 10,5cm. Cond.: U

Klein ladenkastje, granaat
Startprijs 120 EUR

Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U

G. Diepeveen, Mondriaan
Startprijs 60 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, voorstelling naar Piet Mondriaan 60x60cm. Cond.: G

Gourmetcollier
Resultaat: 375 EUR

Collier, GG 585/000, dubbel Gourmetschakel. Collier 34 cm met stukje hangend in het midden en aan de uiteinden 2 stukjes jasseronketting. ca 20,6 gr.

Krist. schaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR

Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U

Toon Koster
Startprijs 600 EUR

Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G

Armband, schakel
Resultaat: 80 EUR

Armband, GG, 333/000. Schakelmodel met grote karabijnsluiting. Lengte 19 cm. ca 9,75 gr.

Parelarmband
Startprijs 60 EUR

Cultive parelarmband, ø 6,5mm, 25 stuks, met GG bolsluiting ø 6mm.

3 Zilveren miniatuurtjes
Startprijs 80 EUR

Drie zilveren miniaturen. Een schommelstoel en weegschaal, 835/000, en een engel, 925/000. Totaal 43 gr. Cond U

Oorhangers citrien peridoot amethist
Resultaat: 25 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000 met vierkant geslepen citrien, peridoot en amethist. De oorhangers zijn volledig gerhodineerd. Totale lengte 4 cm.