Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, meisje met hoed 50x40cm. Cond.: G
Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.
H. van Nooyen, olieverf op linnen, bospad 50x70cm. Cond.: G
Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, voorstelling naar Piet Mondriaan 60x60cm. Cond.: G
Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G
Drie zilveren miniaturen. Een schommelstoel en weegschaal, 835/000, en een engel, 925/000. Totaal 43 gr. Cond U
Zilveren oorhangers, 925/000 met vierkant geslepen citrien, peridoot en amethist. De oorhangers zijn volledig gerhodineerd. Totale lengte 4 cm.