Messing ketel met comfoor ca. 1880 met porseleinen houder voor kaarslicht (apart) met landschapsdecor (gelijmd) 32xø18cm. Cond.: G
Drie aquarellen op papier van P.F. (of L.G.) Cambier , drie gezichten op Parijs met vele figuren in de 50-er jaren 18x22cm. Cond.: G
Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 54x33x21cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw, 1x Hollands eiken lepelrek met tinnen lepels en 1x (chocolade)ketel ca. 1800 met stempels en initialen (licht bedeukt en oude restauratie van bodem) 21-46cm. Cond.: R-G
Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.
J. Keus? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met twee koeien 40x50cm. Cond.: R
Konstnär Allan Bondesson (Denemarken), kleurlithografie op papier, kasteel 28x50cm. Cond.: G
Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G
Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...
M. Burch ca. 1930, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en bruggetje (Delft?) 34x28cm. Cond.: G
Gesigneerd Everdingen ca. 1900,. olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en figuren 24x18cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), gouache op papier, kip 63x74cm. Cond.: G
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrant met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
2 Zilveren staafbroches en 3 Zilveren dasschuiven, 925/000. De staafbroches zijn nvoorzien van een bloem met in een een carnoeelkraal. 2 van de dasschuiven zijn voorzien van een zirkonia. De andere is...
Twee oude Egyptische metalen figuren; 1x brons en 1x ijzer, leeftijd onbekend 13-18cm. Cond.: G
Bronzen vrouwelijke torso 21e eeuw op zwart marmeren voet 37x14x21cm. Cond.: G
Zilveren hanger, 835/000, rond opengewerkt fantasiemodel ø 4 cm, aan een dik Venetiaans collier, 3 mm. Lengte 70 cm. Totaal ca 42,8 gr.
Hollandse biedermeier messing ketel Holland ca. 1860 zgn. zakketel 24x35xø27cm.
Zes Oosterse figuren 20e eeuw; 1x metalen schip met diverse figuren gemonteerd op houten voet 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen olifant, 1x bronzen olifanten boedha, 1x houten sculptuur Indonesische vrouw...
Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G
Vier delen antiek tin; 2 tinnen bewerkte bekers ca. 1900, 1x 19e eeuws warmhoud-bord en 1x grote antieke tinnen schaal met hengsels 11,5x31cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen stijgbeugels in de vorm van een schoen 15x26x11cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x bewerkte tabakshouders ca. 1880 England Sheffield 24x20x15cm. en 1x koffiekan ca. 1880 England Sheffield 17x26x10cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U