Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ketel + onderzetter
Startprijs 20 EUR

Messing ketel met comfoor ca. 1880 met porseleinen houder voor kaarslicht (apart) met landschapsdecor (gelijmd) 32xø18cm. Cond.: G

3x Cambier, aquarel
Startprijs 120 EUR

Drie aquarellen op papier van P.F. (of L.G.) Cambier , drie gezichten op Parijs met vele figuren in de 50-er jaren 18x22cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Startprijs 50 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 54x33x21cm. Cond.: G

Tinnen lepelrek + ketel
Resultaat: 45 EUR

Twee delen tin 19e eeuw, 1x Hollands eiken lepelrek met tinnen lepels en 1x (chocolade)ketel ca. 1800 met stempels en initialen (licht bedeukt en oude restauratie van bodem) 21-46cm. Cond.: R-G

Beeld Bali
Resultaat: 120 EUR

Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.

Gesigneerd Keus
Startprijs 150 EUR

J. Keus? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met twee koeien 40x50cm. Cond.: R

Konstnär Allan Bondesson
Startprijs 30 EUR

Konstnär Allan Bondesson (Denemarken), kleurlithografie op papier, kasteel 28x50cm. Cond.: G

2 Delen Oosters brons
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...

M. Burch, brug in Delft
Startprijs 40 EUR

M. Burch ca. 1930, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en bruggetje (Delft?) 34x28cm. Cond.: G

Schilderij, Veldingen
Startprijs 175 EUR

Gesigneerd Everdingen ca. 1900,. olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en figuren 24x18cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 340 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), gouache op papier, kip 63x74cm. Cond.: G

Jugendstil tableau
Startprijs 500 EUR

Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrant met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...

5 Zilv. dasspelden
Resultaat: 40 EUR

2 Zilveren staafbroches en 3 Zilveren dasschuiven, 925/000. De staafbroches zijn nvoorzien van een bloem met in een een carnoeelkraal. 2 van de dasschuiven zijn voorzien van een zirkonia. De andere is...

2 Egyptische beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Egyptische metalen figuren; 1x brons en 1x ijzer, leeftijd onbekend 13-18cm. Cond.: G

Bronzen torso
Startprijs 130 EUR

Bronzen vrouwelijke torso 21e eeuw op zwart marmeren voet 37x14x21cm. Cond.: G

Hanger en collier zilver
Startprijs 35 EUR

Zilveren hanger, 835/000, rond opengewerkt fantasiemodel ø 4 cm, aan een dik Venetiaans collier, 3 mm. Lengte 70 cm. Totaal ca 42,8 gr.

Biedermeier ketel 1860
Startprijs 30 EUR

Hollandse biedermeier messing ketel Holland ca. 1860 zgn. zakketel 24x35xø27cm.

6 Diverse figuren
Resultaat: 50 EUR

Zes Oosterse figuren 20e eeuw; 1x metalen schip met diverse figuren gemonteerd op houten voet 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen olifant, 1x bronzen olifanten boedha, 1x houten sculptuur Indonesische vrouw...

Reproductie Rembrandt
Resultaat: 20 EUR

Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G

Divers tin
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek tin; 2 tinnen bewerkte bekers ca. 1900, 1x 19e eeuws warmhoud-bord en 1x grote antieke tinnen schaal met hengsels 11,5x31cm. Cond.: G

2 Stijgbeugels
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse koperen stijgbeugels in de vorm van een schoen 15x26x11cm. Cond.: G

2 Delen tin, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x bewerkte tabakshouders ca. 1880 England Sheffield 24x20x15cm. en 1x koffiekan ca. 1880 England Sheffield 17x26x10cm. Cond.: G

2x Zilveren couvert
Resultaat: 45 EUR

Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U