Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

16x Zwitserland
Startprijs 60 EUR

Zestein munten Zwitserland; 2 Frank, 1 Frank, 1/2 Frank en rappen. Diverse kwaliteiten.

Humidor
Startprijs 150 EUR

Humidor met koper beslag ca. 1870 geëboniseerd, bevat 5 schuifdeurtjes en benen knopjes. In goede originele staat 18x27x24cm.

Verz. Wilhelmina, 2 delen
Resultaat: 200 EUR

Verzameling Koninkrijk Boek I; 1/2 cent t/m 25ct. ook goede jaren, Boek II 1/2 gulden t/m 2,5 Gulden + zink oorlogsgeld

Schilderij, Groenewegen
Startprijs 1.000 EUR

A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij ruïne 40x60cm. Cond.: G

Eiken Henry Deux kast
Resultaat: 160 EUR

Franse eikenhouten 19e eeuwse Henry Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen ca. 1880 in goede originele staat 218x114x50cm.

Royal Kopenhagen vaas
Startprijs 150 EUR

Grote oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denmark) W.E. met voorstelling van twee zeilschepen voor een kustplaats 34xø17cm. Cond.: G

Schilderij, vossen
Resultaat: 220 EUR

J. de Nooye?, olieverf op linnen, twee vossen in vossenhol 50x60cm. Cond.: G

Vaas met papegaai
Startprijs 100 EUR

Chinees bronzen vaas met papegaai, vogel en bloemdecor, monogram E.H. ca. 1900. In goede originele staat 20xø11cm.

Arreslee
Resultaat: 600 EUR

Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.

Rogier Chailloux
Startprijs 40 EUR

Rogier Chailloux, 1931-1977, ets op papier, Surrealistische voorstelling, 46x34cm., Cond.:G

Eiken kabinet
Startprijs 450 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet met prachtig lijstwerk op de deuren, mooie patina.Geen scheuren of kromme deuren. Kast is in mooie originele staat met antiek bronzen beslag. 254x182x60cm.,

2 Capodimonte vazen
Startprijs 15 EUR

Twee grote keramieken Capodimonte(Italië) dekselvazen met bloemen opgewerkt (lichte beschadigingen) 36x26x10cm., Cond.:R

Gouache, Jelle Hoogstra
Startprijs 175 EUR

Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 - 2003 Rotterdam), gouache op papier, grijpvogel 47x60cm. Cond.: G

Schilderij M.J. Manschot
Startprijs 40 EUR

M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G

Tinnen kan
Resultaat: 60 EUR

Grote tinnen Historisme klepkan met datering 1706 (vermoedelijk 1880 Duitsland). Met diverse stempels (klauwpoten), wapen etc. , 1 deuk 48x27x18cm. Cond.: G

Jan van Delft, portret
Startprijs 90 EUR

Jan van Delft ( 1879 - 1952), olieverf op linnen, jongensportret 32x26cm. Cond.: G

Renald, ongesigneerd
Startprijs 25 EUR

Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, meisje met hoed 50x40cm. Cond.: G

4 Biedermeier stoelen
Startprijs 100 EUR

Vier Louis Philippe stoelen met goede velours stoffering ca. 1880 in goede originele staat 97x50x44cm.