Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G
Grote (ca. 45cm lang) op afstand bestuurbare auto ""Vengeance" 27Mhz, in nieuwstaat
Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G
Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt, geheel gedecoreerd met diverse motieven. het tapijt heeft op de achterzijde een douane invoerstempel (PR3) 136x203cm.
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G