M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G
5-Delig Delfts porseleinen kaststel met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
Jan van Delft ( 1879 - 1952), olieverf op linnen, jongensportret 32x26cm. Cond.: G
Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, meisje met hoed 50x40cm. Cond.: G
H. van Nooyen, olieverf op linnen, bospad 50x70cm. Cond.: G
Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw COnd.: G
Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, voorstelling naar Piet Mondriaan 60x60cm. Cond.: G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G
Oude Indonesische teakhouten handgestoken naaitafel met bloemen- en vogelmotief 20e eeuw in goede originele staat 65x50x40cm.
Oude Afrikaanse houtgesneden hoofdtooi beschilderd. Voorstelling van een gezicht, roofvogel en leeuw 20e eeuw 36x28x31cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G