Zes Oosterse figuren 20e eeuw; 1x metalen schip met diverse figuren gemonteerd op houten voet 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen olifant, 1x bronzen olifanten boedha, 1x houten sculptuur Indonesische vrouw...
Zilveren, 835/000, groentelepel met fraaie gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT: H.A.Schuss Amsterdam ca.1838, L.25cm., ca.75gr.
Ring, GG 585/000, met jade en briljant. Antieke ring, langwerpig model met cabouchon geslepen ovale jade, 9x6,5mm, gezet op een WG bloemachtige ondergrond, met daarin 7 briljanten. ca 7 gr. ø 57, valt...
Gesigneerd Everdingen ca. 1900,. olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en figuren 24x18cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw, 1x Hollands eiken lepelrek met tinnen lepels en 1x (chocolade)ketel ca. 1800 met stempels en initialen (licht bedeukt en oude restauratie van bodem) 21-46cm. Cond.: R-G
M. Burch ca. 1930, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en bruggetje (Delft?) 34x28cm. Cond.: G
Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G
Twee Engelse Sterling zilveren, 925/000, vingerhoedjes. 1 met een bloemmotief en de andere geheel glad. Totaal ca 10 gr. Cond U.
Collier met Robijn Smaragd Saffier verlopend, met zilver-vergulde, 925/000, sluiting. Grootte kralen 5-3,5 mm. Lengte 45,5 cm.
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), gouache op papier, kip 63x74cm. Cond.: G
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrant met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Robijn Smaragd hanger zilver-verguld, 925/000. Ruitvormig model met in het midden een cabouchon geslepen Robijn ø 13 mm en 4 kleine cabouchon geslepen smaragden, ø 1,0 mm. Grootte hanger 3,00x2,20 cm...
Hollandse biedermeier messing ketel Holland ca. 1860 zgn. zakketel 24x35xø27cm.
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...
Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren, 835/000, servetringen met gecontourneerde randen. Totaal ca 61 gr. Cond U
Vier delen antiek tin; 2 tinnen bewerkte bekers ca. 1900, 1x 19e eeuws warmhoud-bord en 1x grote antieke tinnen schaal met hengsels 11,5x31cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen stijgbeugels in de vorm van een schoen 15x26x11cm. Cond.: G
2 Zilveren staafbroches en 3 Zilveren dasschuiven, 925/000. De staafbroches zijn nvoorzien van een bloem met in een een carnoeelkraal. 2 van de dasschuiven zijn voorzien van een zirkonia. De andere is...
Zilveren hanger, 835/000, rond opengewerkt fantasiemodel ø 4 cm, aan een dik Venetiaans collier, 3 mm. Lengte 70 cm. Totaal ca 42,8 gr.
Twee delen tin 19e eeuw; 1x bewerkte tabakshouders ca. 1880 England Sheffield 24x20x15cm. en 1x koffiekan ca. 1880 England Sheffield 17x26x10cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U