Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen dame, inktpot
Resultaat: 50 EUR

Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.

Bronzen kaarsenstandaard
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinees bronzen kaarskandelaar, ca. 1900, met olifanten en bloemendecor. 22xø7cm., Cond.:G

Kom & Beker
Startprijs 20 EUR

Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R

3 Pors. borden
Resultaat: 10 EUR

Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G

10x 50 Gulden Proof
Resultaat: 130 EUR

Tien x zilveren 50 gulden Nederland Proof, 1982-84-87-87-88-90-91-94-95-98

Bronzen beeld, vrouw met zwaard
Resultaat: 180 EUR

Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.

Beeld, jachthond
Resultaat: 115 EUR

Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse houten wandbarometer ca. 1930 met olifantenkop en borstelset. In goede originele staat 43x22x5cm.

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Grote wandbarometer 2e helft 20e eeuw, gemerkt Junker Electronic in zeer goede staat 94x23x5cm. Cond.: G

2x Platelen klompje
Startprijs 35 EUR

Twee Hollands platelen klompjes; 1x Iris Gouda ca. 1920 en1x Jonker decor Silhouet 11-15cm. Cond.: G

2 Vazen
Startprijs 10 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G

Goudstenen schenkkannetje
Startprijs 20 EUR

Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G

3 Satsuma kommen
Startprijs 60 EUR

Drie satsuma porseleinen kommen 19e eeuw met goud- en figurendecor. 2 Borden in goede conditie, 1 bord met minimale chip ø15,7-ø20cm. Cond.: R-G

4 Chinese bordjes
Resultaat: 50 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met landschap, boten, huis en gouddecor. 1 Bordje heeft haarscheur 3xø13,7cm. Cond.: R-G

Bronzen papegaai
Resultaat: 925 EUR

Zeer grote bronzen figuur voorstellend een Ara op stam. Tweekleurig gepatineerd 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 139cm.

Religieus boek
Startprijs 30 EUR

Religieus boek anno 1659, renaissance Approbatio A.R.P.T. Petri Mertyris STP Regentia Studii Generalis Pragensic. Band zwaar beschadigd, boek is waarschijnlijk compleet 21x7x17cm. Cond.: R

Joris Verdonkschot
Startprijs 2.000 EUR

Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U

Perzisch tapijt 145x90cm.
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in rood/baluw tinten 145x90cm. Cond.: G

Roodkoperen fornuis, binnenbak
Resultaat: 40 EUR

Grote koperen fornuisbinnenbak, bedeukt, 19e eeuw. 65xø80cm.

Roodkoperen turfbak
Resultaat: 45 EUR

Koperen turfemmer 19e eeuw met hengsel in goede staat 30xø34cm. Cond.: G

2 Chinese munten
Resultaat: 130 EUR

Twee zilveren dollars China, Republic en Kwang-Tung provincie 1909-1911 Y206 + Y329.6

2 Schoteltjes, Makkum
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G

Servies, Villeroy & Boch
Resultaat: 240 EUR

Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...

5-Delig kaststel 1890
Startprijs 150 EUR

Prachtige 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm. Cond.: G