Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.
Antieke Chinees bronzen kaarskandelaar, ca. 1900, met olifanten en bloemendecor. 22xø7cm., Cond.:G
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R
Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G
Tien x zilveren 50 gulden Nederland Proof, 1982-84-87-87-88-90-91-94-95-98
Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.
Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.
Oude Hollandse houten wandbarometer ca. 1930 met olifantenkop en borstelset. In goede originele staat 43x22x5cm.
Grote wandbarometer 2e helft 20e eeuw, gemerkt Junker Electronic in zeer goede staat 94x23x5cm. Cond.: G
Twee Hollands platelen klompjes; 1x Iris Gouda ca. 1920 en1x Jonker decor Silhouet 11-15cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G
Drie satsuma porseleinen kommen 19e eeuw met goud- en figurendecor. 2 Borden in goede conditie, 1 bord met minimale chip ø15,7-ø20cm. Cond.: R-G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met landschap, boten, huis en gouddecor. 1 Bordje heeft haarscheur 3xø13,7cm. Cond.: R-G
Zeer grote bronzen figuur voorstellend een Ara op stam. Tweekleurig gepatineerd 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 139cm.
Religieus boek anno 1659, renaissance Approbatio A.R.P.T. Petri Mertyris STP Regentia Studii Generalis Pragensic. Band zwaar beschadigd, boek is waarschijnlijk compleet 21x7x17cm. Cond.: R
Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in rood/baluw tinten 145x90cm. Cond.: G
Grote koperen fornuisbinnenbak, bedeukt, 19e eeuw. 65xø80cm.
Koperen turfemmer 19e eeuw met hengsel in goede staat 30xø34cm. Cond.: G
Twee zilveren dollars China, Republic en Kwang-Tung provincie 1909-1911 Y206 + Y329.6
Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G
Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...
Prachtige 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm. Cond.: G