Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Collier +hanger blauwe steen
Startprijs 15 EUR

Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen

Kapstok met spiegel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten handgestoken kapstok met ovale spiegel ca. 1900 en met leeuwekoppen 10x87x30cm. Cond.: G

Hollandse hangvitrine
Resultaat: 25 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x67x17cm. Cond.: G

Gemberpot
Resultaat: 15 EUR

Antieke Chinese gemberpot, steengoed met glazuur en blauw-groene tekens. 16xø15cm., Cond.:G

10 Munten Victoria
Resultaat: 250 EUR

Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR

Vaas met papegaai
Startprijs 100 EUR

Chinees bronzen vaas met papegaai, vogel en bloemdecor, monogram E.H. ca. 1900. In goede originele staat 20xø11cm.

Piano
Startprijs 200 EUR

Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.

2 Bijzettafeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.

Tinnen kan
Resultaat: 60 EUR

Grote tinnen Historisme klepkan met datering 1706 (vermoedelijk 1880 Duitsland). Met diverse stempels (klauwpoten), wapen etc. , 1 deuk 48x27x18cm. Cond.: G

Groot Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Mooi 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. minimale chips rand ø28,8cm. Cond.: G

42 Oosterse munten
Resultaat: 275 EUR

42 Munten zilver/brons/nikkel Japan en China, diverse provinciën. Diverse kwaliteiten.

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Tafel petroleumlamp ca. 1880 met compositie metalen plated voet en kristallen reservoir, in goede originele staat 53xø26cm.

Stoel, petit point
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten stoel ca. 1900 bekleed met petit point stoffering in goede originele staat 98x70x60cm.

Bonk met tekens
Startprijs 60 EUR

Japan Bullion Coinage Mamesta gin met chopmarks (1837-58, 1711-14 koper (zilver?)) 0.261/000 0.200/000 KM40.1

Engelse commode
Startprijs 80 EUR

Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.

Bureaulamp, roodbruin
Startprijs 40 EUR

Retro stijl bureaulamp met bronskleurige patina 2e helft 20e eeuw 38x20xø16cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw landschapsdecor, 1 bord met lichte randschade, andere is goed ø23,3cm. Cond.: R-G

16x Zwitserland
Startprijs 60 EUR

Zestein munten Zwitserland; 2 Frank, 1 Frank, 1/2 Frank en rappen. Diverse kwaliteiten.

2 Perzische tafellopers
Startprijs 30 EUR

Twee oude Perzische tafellopers rood/blauw in goede staat 147x38cm. en 127x47cm. Cond.: G

5 Delen open haard + scherm
Startprijs 50 EUR

Vijf delen oud/antiek ijzerwerk; 1x wafelijzer 19e eeuw, 1x draaigreep 19e eeuw, 1x haardschep 20e eeuw, 1x haardscherm 20e eeuw en 1 kleine haardschep 26-115cm. Cond.: G

Antiek worteldoek
Startprijs 20 EUR

Oud handgewoven worteldoek in goede staat 83x80cm. Cond.: G

Verz. Wilhelmina, 2 delen
Resultaat: 200 EUR

Verzameling Koninkrijk Boek I; 1/2 cent t/m 25ct. ook goede jaren, Boek II 1/2 gulden t/m 2,5 Gulden + zink oorlogsgeld

Koetsbok ca. 1780
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame 18e eeuwse handgestoken koetsbok met klep (barok). In zeer goede originele staat. Beschildering van latere datum 94x40x45cm. Cond.: G

Schilderij, Groenewegen
Startprijs 1.000 EUR

A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij ruïne 40x60cm. Cond.: G