Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse tafelklok
Startprijs 380 EUR

Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags...

Collier +hanger blauwe steen
Startprijs 15 EUR

Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen

3 Kantonese schalen
Resultaat: 110 EUR

Drie grote oude Kantonees porseleinen kommen 20e eeuw, decor met figuren, bloemen etc. etc. 11,3xø25,7cm. Cond.: G

10 Munten Victoria
Resultaat: 250 EUR

Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR

Dressoir
Resultaat: 2.400 EUR

Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...

2 Spiegels
Startprijs 180 EUR

Twee identieke spiegels ca. 1890 goudgekleurd in goede staat 108x55cm.

2 Makkumse borden
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Makkums keramieken sierborden met polychroom bloemendecor 2e helft 20eeuw ø17cm. en ø35cm. Cond.: G

42 Oosterse munten
Resultaat: 275 EUR

42 Munten zilver/brons/nikkel Japan en China, diverse provinciën. Diverse kwaliteiten.

Bonk met tekens
Startprijs 60 EUR

Japan Bullion Coinage Mamesta gin met chopmarks (1837-58, 1711-14 koper (zilver?)) 0.261/000 0.200/000 KM40.1

Gemberpot
Resultaat: 15 EUR

Antieke Chinese gemberpot, steengoed met glazuur en blauw-groene tekens. 16xø15cm., Cond.:G

Pieter van Noort
Startprijs 60 EUR

Pieter van Noort ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk, bloemen en boek (scheurtje) 40x50cm. Cond.: R

16x Zwitserland
Startprijs 60 EUR

Zestein munten Zwitserland; 2 Frank, 1 Frank, 1/2 Frank en rappen. Diverse kwaliteiten.

Eiken Henry Deux kast
Resultaat: 160 EUR

Franse eikenhouten 19e eeuwse Henry Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen ca. 1880 in goede originele staat 218x114x50cm.

Verz. Wilhelmina, 2 delen
Resultaat: 200 EUR

Verzameling Koninkrijk Boek I; 1/2 cent t/m 25ct. ook goede jaren, Boek II 1/2 gulden t/m 2,5 Gulden + zink oorlogsgeld

Schilderij, Groenewegen
Startprijs 1.000 EUR

A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij ruïne 40x60cm. Cond.: G

Schilderij Bali, Tsunami
Startprijs 50 EUR

Sena, olieverf op linnen, Bali tsunami 100x50cm. Cond.: G

Groot Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Mooi 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. minimale chips rand ø28,8cm. Cond.: G

Schilderij, havengezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G

Schilderij, vossen
Resultaat: 220 EUR

J. de Nooye?, olieverf op linnen, twee vossen in vossenhol 50x60cm. Cond.: G

Ovale lijst met mand
Startprijs 50 EUR

Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw landschapsdecor, 1 bord met lichte randschade, andere is goed ø23,3cm. Cond.: R-G

Arreslee
Resultaat: 600 EUR

Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.

Eiken kabinet
Startprijs 450 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet met prachtig lijstwerk op de deuren, mooie patina.Geen scheuren of kromme deuren. Kast is in mooie originele staat met antiek bronzen beslag. 254x182x60cm.,

Rogier Chailloux
Startprijs 40 EUR

Rogier Chailloux, 1931-1977, ets op papier, Surrealistische voorstelling, 46x34cm., Cond.:G