Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags...
Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen
Drie grote oude Kantonees porseleinen kommen 20e eeuw, decor met figuren, bloemen etc. etc. 11,3xø25,7cm. Cond.: G
Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR
Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...
Twee identieke spiegels ca. 1890 goudgekleurd in goede staat 108x55cm.
Twee oude Makkums keramieken sierborden met polychroom bloemendecor 2e helft 20eeuw ø17cm. en ø35cm. Cond.: G
42 Munten zilver/brons/nikkel Japan en China, diverse provinciën. Diverse kwaliteiten.
Japan Bullion Coinage Mamesta gin met chopmarks (1837-58, 1711-14 koper (zilver?)) 0.261/000 0.200/000 KM40.1
Antieke Chinese gemberpot, steengoed met glazuur en blauw-groene tekens. 16xø15cm., Cond.:G
Pieter van Noort ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk, bloemen en boek (scheurtje) 40x50cm. Cond.: R
Zestein munten Zwitserland; 2 Frank, 1 Frank, 1/2 Frank en rappen. Diverse kwaliteiten.
Franse eikenhouten 19e eeuwse Henry Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen ca. 1880 in goede originele staat 218x114x50cm.
Verzameling Koninkrijk Boek I; 1/2 cent t/m 25ct. ook goede jaren, Boek II 1/2 gulden t/m 2,5 Gulden + zink oorlogsgeld
A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij ruïne 40x60cm. Cond.: G
Sena, olieverf op linnen, Bali tsunami 100x50cm. Cond.: G
Mooi 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. minimale chips rand ø28,8cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G
J. de Nooye?, olieverf op linnen, twee vossen in vossenhol 50x60cm. Cond.: G
Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw landschapsdecor, 1 bord met lichte randschade, andere is goed ø23,3cm. Cond.: R-G
Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet met prachtig lijstwerk op de deuren, mooie patina.Geen scheuren of kromme deuren. Kast is in mooie originele staat met antiek bronzen beslag. 254x182x60cm.,
Rogier Chailloux, 1931-1977, ets op papier, Surrealistische voorstelling, 46x34cm., Cond.:G