Retro stijl bureaulamp met bronskleurige patina 2e helft 20e eeuw 38x20xø16cm. Cond.: G
Collier en armband zilver, 925/000. Filigrain spinnetjes op schakels met haakslot. Vermoedelijk Portugees. Lengte collier 40,5 cm, armband 17,5 cm. ca 102,3 gr
Oude eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Warmink met maanstand in zeer goede originele staat 75x24x16cm.
Vijf delen oud/antiek ijzerwerk; 1x wafelijzer 19e eeuw, 1x draaigreep 19e eeuw, 1x haardschep 20e eeuw, 1x haardscherm 20e eeuw en 1 kleine haardschep 26-115cm. Cond.: G
Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.
Zeldzame 18e eeuwse handgestoken koetsbok met klep (barok). In zeer goede originele staat. Beschildering van latere datum 94x40x45cm. Cond.: G
Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G
Engels porseleinen "Toby Mug" ca. 1890 in goede staat 14x12x6,5cm.
Notenhouten barometer ca. 1920 W.J. Lauwers te Amsterdam in zeer goede staat 54x18x5cm.
Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw 26cm. Cond.: G
Vier delen brons 20e eeuw; 1x kistje monogram K, 1x briefopener, 1x blaker, 1x "horen, zien en zwijgen" 4-25cm. Cond.: G