Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Spiegels 4024
2 Spiegels
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Tinnen kan 2078
Tinnen kan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2096
Petroleumlamp

Resultaat:

35 EUR

Armband GG met cocktailstenen 551
Armband GG met cocktailstenen
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Eiken Henry Deux kast 4042
Eiken Henry Deux kast

Resultaat:

160 EUR

2 Chinese borden 6227
2 Chinese borden
Startprijs 75 EUR
Vaas, 19e eeuw 6245
Vaas, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Arreslee 4055
Arreslee

Resultaat:

600 EUR

Eiken kabinet 4073
Eiken kabinet
Startprijs 450 EUR
2 Kommen, 18e eeuw 6262
2 Kommen, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Bureaulamp, roodbruin 2113
Bureaulamp, roodbruin
Startprijs 40 EUR
Verkocht
7 Kopjes + 4 Schotels 6275
7 Kopjes + 4 Schotels

Resultaat:

135 EUR

Zilveren gembercouvert 568
Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR
4 Beeldjes, Blue Mountain 6291
4 Beeldjes, Blue Mountain
Startprijs 40 EUR
4 Biedermeier stoelen 4090
4 Biedermeier stoelen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot 11 horloges 581
Lot 11 horloges

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Knopstoeltjes 4108
5 Knopstoeltjes

Resultaat:

120 EUR

5 Delen open haard + scherm 2132
5 Delen open haard + scherm
Startprijs 50 EUR