Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp, edelman
Startprijs 15 EUR

Oude metalen lamp met biosquit porseleinen figuur, hand beschadigd 36xø15cm. Cond.: R

2 Kastkommen
Startprijs 10 EUR

Twee Royal Schwabap keramieken kastkommen met gelithografeerd decor in zeer goede staat 11xø16cm. Cond.: G

Tabouret
Startprijs 25 EUR

Porseleinen tabouret ca. 1900 met twee zeemonsters, gemerkt F.M., haarscheur in glazuur en staarten beschadigd 26x33x12cm. Cond.: R

Dekselvaas + doofpot
Startprijs 30 EUR

Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.

Gebakstel
Startprijs 10 EUR

Antiek tien delig porseleinen gebakstel, ca. 1910, met handgeschilderd bloemendecor. ø13cm. en 27x25cm. Cond.:G

Kennemer schaal
Startprijs 60 EUR

Oude aardewerken schaal Kennemer (Velder aardewerk) met rgroen en oranje glazuur ca. 1940 in zeer goede staat 7xø32cm.

Groot tableau ca. 120 tegels
Startprijs 500 EUR

Diverse Jugendstil tegels van een oude lambrisering ca. 1920 bestaande uit; 86 tegels met medaillon, 7 randtegels met witte rand onder en boven, 12x randtegel met witte rand en 11x randtgele met gebog...

Jugendstil tableau
Startprijs 500 EUR

Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrant met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...

3 Beelden, Blue Mountain
Startprijs 40 EUR

Drie deel keramiek met groen glazuur, Blue Mountain Canada, hondje, eend en een grote zittende hond. 13-34cm., Cond.:G

2 Bordjes + 1 vaas
Startprijs 40 EUR

Drie delen Fayence Italië 20e eeuw; 1x handbeschilderde vaas 27x14x10cm. en 2x handbeschilderde bordjes 1xø19,5cm. Cond.: G

Terracotta Chinees
Startprijs 30 EUR

Terracotta Chinees met glazuur (blauw/bruin/groen/wit) Nr. 42 in goede staat 15x11x11cm. Cond.: G

Speksteen Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Grote Chinese spekstenen vaas 19e eeuw, stukje gelijmd achter (chip af) 17x30x4cm. Cond.: R

Rosenthal, knielende vrouw
Startprijs 500 EUR

Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, gesigneerd F. Klinsch 20e eeuw 43x22x22cm. Cond.: G

2 Vazen Schoonhoven
Startprijs 220 EUR

Twee grote polychroom platelen Schoonhoven vazen met onderschotels. 1898 H.M: Koningin Wilhelmina 1923. Handbeschilderd met kastelen van oranje en floraal decor. 1 Vaas bovenrand gerestaureerd 36xø14c...

Chinese vaas in lijst
Resultaat: 40 EUR

Wanddecoratie oude halve Chinees porseleinen vaas in houten lijst, 20e eeuw. 60x40cm,

3 Vazen
Resultaat: 200 EUR

Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G

Chin. knobbelvaas, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas 18e-19e eeuw met blauw decor van figuren in landschap in zeer goede staat 18,5xø9cm. Cond.: G

3 Imari borden
Startprijs 20 EUR

Drie Japanse (boeren) imari borden 19e eeuw, 2 borden met chip Cond.: R

3 Capucijner kop&schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G

3 Chin. pors. kop&schotels
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

2 Platelen borden
Resultaat: 90 EUR

Twee glansplatelen Gouda sierborden, schilder E. ca. 1910 met bloemdecor (1 chip), cond.: R-G