Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Cloisonne snuifflesjes
Resultaat: 60 EUR

Drie oude cloisonne snuifflesjes 20e eeuw met bloemdecor 20e eeuw 6,5cm. Cond.: G

Grote Empire vaas
Startprijs 2.250 EUR

Grote Duitse porseleinen empire vaas, ca. 1810, met handbeschilderde voorstelling van : De Oper in München, met diverse figuren. Mooie kwaliteit. Gedeelte van bladgoud is vakkundig gerestaureerd, pors...

Grote vaas, Fam. Verte
Startprijs 280 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

Plateel vaas, Arnhem
Startprijs 320 EUR

Grote Arnhemse platelen vaas, gemerkt met haan, decor Lindus (maiskolfen en bloemen ca. 1910) 25xø23cm. Cond.: G

Porseleinen koets
Startprijs 500 EUR

Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.

Tegeltableau, Pors. fles
Resultaat: 800 EUR

Prachtig groot tegeltableau van Porseleyne Fles bestaande uit 20 tegels. Voorstellend een stadsgezicht van Amsterdam, geschilderd door S.L. ca. 1920 in zeer goede staat 80x62cm.

Tegeltableau Rozenburg
Startprijs 750 EUR

Rozenburg (Den haag) 19e eeuws tegeltableau in lijst. Voorstellend de grote markt van Nijmegen met Waaggebouw en St. Stevenstoren. naar een schilderij van de bekende schilder Klinkenberg. 1 Tegel is g...

Pors. tafelopzet, putti's
Startprijs 150 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.

Bord, Fam. Verte, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen familie Verte sierbord met bloemdecor en vlinder. Lichte randschade 7xø35cm. Cond.: G

Amfora vaas
Resultaat: 220 EUR

Oude Tjechische keramieken Art Deco vaas, gemerkt Amfora ca. 1930 met polychroom haandecor 36xø18cm. Cond.: G

Keramieken Ghandi
Startprijs 200 EUR

Oude keramieken Ghandi ca. 1930, genummerd 3245, hoogstwaarschijnlijk Royal Dux in goede staat 22x20x16cm. Cond.: G

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 250 EUR

Groot Duits historisme tafelschaal voorstellend een open strijdwagen met 3 paarden en twee figuren ca. 1880. 2 Vingers missen 32x43x20cm. Cond.: G

Pors. tafelopzet, putti's
Startprijs 140 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..

Grote pors. vaas
Startprijs 180 EUR

-

Rosenthal, knielende vrouw
Startprijs 500 EUR

Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, gesigneerd F. Klinsch 20e eeuw 43x22x22cm. Cond.: G

Rosenthal moeder met kind
Startprijs 500 EUR

Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, moeder met kind. Gesigneerd L. Friedrich Gronau nr. 5114 20e eeuw 57x15x17cm. Cond.: G

Beeld, Hutschenreuther
Startprijs 250 EUR

Oude Duitse bisquit porseleinen figuur, Lorenz Hutschenreuther K. Tutter 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een knielende naakte vrouw 33x16x15cm. Cond.: G

Plateel vaas, Arnhem
Startprijs 250 EUR

Arnhems platelen oorvaas, gemerkt met haan, schilder L.K. (decor Laristan ca. 1910) met bloemdecor 30xø16cm. Cond.: G

Art Deco vaas met tin
Startprijs 200 EUR

Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...

Sevres broodmandje
Startprijs 200 EUR

Prachtige Sevres Frans porseleinen broodmand 20e eeuw (in 18e eeuwse stijl), beschilderd met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 10x30x22cm. COnd.: G

Celadon vaas
Resultaat: 200 EUR

Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.

Meissen mokkakan
Startprijs 100 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen koffiekan Zwiebelmuster ca. 1900. Chips van deksel binnenzijde 17x13xø9cm. Cond.: R-G

KPM inktstel
Resultaat: 400 EUR

Groot Duits KPM porseleinen inktstel met bloem- en gouddecor. Tevens met vlinders handbeschilderd. Verso tekst en datum 1927, 7x30x23cm. Cond.: G

Verliefd paar met paard
Startprijs 260 EUR

Groot oud porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt F met kroon (Duitsland, Fürstelberg?), voorstellend een vrouw te paard en man. Poot van paard gerestaureerd en been van man ook 31x27x15cm. Cond...

Weens romantisch beeld
Startprijs 325 EUR

Weens porseleinen beeld ca. 1900 Nr. 137 van een dansend paar. 1 Vinger stukje af en chip van bloem af 27x18x12cm. Cond.: R

Weens romantisch beeld
Startprijs 325 EUR

Antiek Weens porseleinen beeld, ca. 1900, voorstellende een dansend paar (1 vinger af).27cm.

2 Blauwe vazen
Startprijs 175 EUR

Twee oude porseleinen vazen ca. 1930 met bloemendecor in zeer goede staat 26xø17cm.

Oosterse blauwe vaas
Startprijs 550 EUR

Grote keramieken Oosterse voorraadvat met uitgang onder voor een kraan (olie- of wijnvat). Handbeschilderd ca. 1900, 1 oude haarscheur 100xø42cm. Cond.: R-G

Groen Chinees beeld
Resultaat: 1.000 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 57cm., Cond.:G

Groen Chinees beeld
Resultaat: 900 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 62cm., Cond.:G

Imari dekselvaas, 19e eeuw
Resultaat: 340 EUR

Grote 19e eeuwse Japans imari porseleinen dekselvaas met prachtig decor van gebouwen, planten, bloemen en figuren. Dekseltop stukje af 50xø21cm. Cond.: R-G

Chin. trekpotje 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Chinees porseleinen trekpotje met decor van blauw, creme, groen en wit 13x17xø11cm.

Vier 8-kantige borden
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige borden met landschapsdecor. oude haarscheuren en/of lichte randschade ø23cm. Cond.: R

6 Chinese schoteltjes
Startprijs 150 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met bloemendecor in goede staat 2xø12,5cm. Cond.: G

Trekpotje, Chine de Commande
Resultaat: 300 EUR

Chine de Commande porseleinen trekpot met handbeschilderd wapen en bloemendecor. Deksel heeft lichte randschade, chipje bij tuit 14x19xø10cm. Cond.: R-G

Chocoladekannetje
Resultaat: 350 EUR

Chine de Commande 18e eeuws porseleinen chocoladekannetje met handbeschilderd wapen en bloemdecor. In goede originele staat 15x13xø9cm.

6 Kop&Schotels
Resultaat: 350 EUR

Zes 18e eeuwse Chine de Commande porseleinen kop & schotels met wapen, putti en bloemendecor. Lichte randschades en haarscheuren 4xø12cm. Cond.: R

3 Chin. borden, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaasdecor (lichte randschade), 1x bloemen- en vlinderdecor (lichte randschade), 1x bonzai boom en geschulpte rand (lichte randschade), ca. ø23cm. Co...

2 Borden, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R

Chinese schotel, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloemen- en plantendecor (haarscheur van 7cm.) ø38cm. Cond.: R

Gekleurd Oosters bord
Startprijs 250 EUR

Japans goud-imari 19e eeuw porseleinen sierbord met bloemendecor (randschade) ø20,6cm. Cond.: M

Chinese beeldengroep
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Chinees porseleinen figuur ca. 1900 voorstellend 2 Chinese jongens; 1x met schildpad in een doos en 1x staand met een waterlelie op de schouders. Onderkant met zegel? 36x22x15cm. Cond.: G

Chin. vleesschotel, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse schaal met bloemendecor centraal. in goede staat 24x30x2,3cm.

Chinese boedha met kinderen
Resultaat: 650 EUR

Prachtige Chinees porseleinen lachende figuur ca. 1900, voorstellend een boedha met 5 Chinese kinderen in goede staat 27x26x19cm.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met fijn geschilderd bloemen- en gouddecor, minimale randschade ø23,2cm. Cond.: R-G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met tuin- en bloemendecor ø22,4cm. Cond.: G

Chinees bord ca. 1800
Startprijs 40 EUR

Blauw Chinees bord ca. 1800 met planten en bloemendecor met geschulpte rand. Onder de rand enkele chips 3xø21cm. Cond.: R-G

Gekleurd Chinees bord
Startprijs 125 EUR

Chinees porseleinen bord met bont- en gouddecor 19e eeuw met familiteken verso (mooi decor) ø22,6cm. Cond.: G