Oude Duitse Kestner Hilda JDK 237 met papier mache lichaam en echt-haar pruik. In originele staat 42cm. Cond.: G
Grote blikken Arnold Daf vrachtwagen (Duitse speelgoedfirma) met opschrift "N.S. Noderland van huis tot huis", in goede maar bespeelde staat ca. 1960 16x43x10cm. COnd.: G
Twee blikken Bandai Japan politie-kevers van Volkswagen. In goede maar bespeelde staat 60-er jaren, bij 1 kever mist een klein deeltje op het dak 19x8x7cm.
Grote blikken Bandai Japan VW spijlenbus ca. 1960 in goede maar bespeelde staat (1 wieldop mist) 20x8x7cm.
Oude DUitse Kammer & Reinhardt porseleinen pop Nr. 114 ca. 1930. Dichte mond en slaapogen met papier mache lichaam 46cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpad pop, negermeisje ca. 1960. Nr. 34 rep. met glazen ogen in zeer goede originele staat 32cm.
Oude Duitse schilpad pop jongen ca. 1950. Nr. 46 rep. Met originele kleertjes en glazen ogen 41cm. Cond.: G.
Twee delen blikken spoorweg speelgoed ca. 1930 Duitsland; 1x draaispoor met mechaniek Bing en 1x 3-delige spoorwegbrug (ongemerkt). 31x26x3cm. en 80x11x12cm. Cond.: G
Antieke Duitse J.D.K. (Kestner) pop nr. 257 (hoofd beschadigd), verder in goede originele staat 40cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G
Schaalmodel Maybach 62 van AutoArt Millenium in uitstekende staat met originele doos.
Blikken Citroën politiebus ca. 1960 Japan. In redelijke bespeelde staat 11x20x8cm. Cond.: R-G
Twee oude Duitse schildpad poppen 2e helft 20e eeuw; 1x meisje 49/1980 Auflage 5000 met glazen ogen 42cm. en 1x jongen 46-1980 Auflage 5000, scheurtje in lichaam 41cm. Cond.: R-G
Twee op afstand bestuurbare auto's 1:16, 1x Lamorghini Murcielago (RadioFun) en 1x rode sportwagen van Speed1Racing. In nieuwstaat.
Blikken Fiat 600 Bandai Japan ca. 1960 en een blikken Engelse dubbeldekker, gemerkt Japan 8x18x8cm. en 11x18x6cm. Cond.: R
Oud houten flipperkastspel ca. 1960, Tosca trekbiljart Homas spelenfabriek. In goede originele staat 64x27x3cm. Cond.: G
Twee blikken auto's, Japan Bandai; 1x Citroën DS19 en Fiat 600 (dakverdeler mist) ca. 1960. In redelijk bespeelde staat 17x8x7cm. en 5x7x20cm. Cond.: R
Oude blikken stoommachine van Wilesco 2e helft 20e eeuw (gebruikt) met slijpsteen accesoire 25x18x27cm. Cond.: R-G
Blikken Bandai Japan VW politie-kever ca. 1960, zwaailicht mist, in redelijke bespeelde staat 20x8x7cm.
Blikken Mercedes raceauto, gemerkt Western germany met werkend opdraaimechaniek en sleutel ca. 1950. Raampje mist, in redelijke bespeelde staat 24x12x5cm. Cond.: R
Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.
Twee blikken auto's 70-er jaren; 1x Tri-ang Jeep England 6x15x7cm. en 1x Amerikaanse vrachtwagen ongemerkt 13x10x27cm. Beide in goede bespeelde staat
Grote metalen Trix expris lok met tender Nr. 763, in originele doos. In goede bespeelde staat
Groot kavel van 34 metalen Matchbox, Lesney, etc., auto's in redelijke bespeelde staat, Cond.: M-R-G
Twee delen Duits speelgoed; 1x Märklin Ford Taunus, veel bespeeld en 1x Schuco Mirakocar 1001 met sleutel (Cond.: G), licht bespeeld 9-11cm. Cond.: M-G
Vier delen Duitse spoorweg en speelgoed; 1x tendetlok, 1x Diesellok, 2 wagons (1x Trix en 1x ongemerkt) 10-21cm. Cond.: R
Kavel Engels speelgoed; 11x oude Dinky Toys (oud) en 13x Corky toys (oud) 50-er jaren etc. Cond.: R
Groot kavel divers speelgoed o.a; Tekno, Norev etc. Cond.: R
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 56 REP in zeer goede staat 55cm.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 56 REP in zeer goede staat 55cm.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 53 met slaapogen in zeer goede staat 55cm.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 56 REP in zeer goede staat 55cm.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoene. Nr. 46 REP in zeer goede staat 43cm.
Zes oude poppen, celluloid etc. Gemerkt en ongemerkt, in zeer goede originele staat 20-30cm. Cond.: G
Schaalmodel van een Mercedes uit 1886, schaal 1:8, door Franklin Mint, gemaakt van metaal en kunststof. In uitstekende staat. 19x30x17cm.,In uitstekende staat.
Grote (ca. 45cm lang) op afstand bestuurbare auto ""Vengeance" 27Mhz, in nieuwstaat
Schaalmodel Solido 1:19, Ford V8, Beverly Hills Fire Department No. 3 in zeer goede staat 25x9,5x11cm.
Schaalmodel Fendt 936 Vario in originele doos avn Bruder en in nieuwstaat 46x20x20cm.
Zes schaalmodellen 1:18; 1x Road Lagends, Willys Coupe 1941 op plastic voet, 1x Maisto Aston Martin DB7 Vantage, 1x Kyosho BMW 7-series, 1x (1 spiegel eraf, wel erbij), 1xMaisto 2000 DeVille, 1x G.C.O...
Schaalmodel ERTL (3371G), McCormick-Deering Farmall in zeer goede staat 17x14x8,5cm.
Kavel met verschillende schaalmodellen waaronder; 3x Hotwheel in verpakking, 2x Motormodellen (Bburago en Maisto) en enkele andere modellen, in redelijk tot nieuwstaat.
Acht schaalmodellen 1:18, 1xSolido Renault 4 CV 1x Bburago Porsche 356 B 1961, 1x Bburago Lancia Aurelia B24 SPider (beschadigd), 1x Revell Thunderbird, 1x RoadTough Chevrolet bel Air '561x Maisto Mer...
Dertien schaalmodellen; 1x Solido Fiat 500 (1:16), 1x Maisto Ford explorer (1:24), 1x plastic oltimer met batterij, 1x Bburago Citroën T.A. 15CV (1:24), 1x Polistil Fiat 508 III-Coppa Dóro TG 13/14 (1...
Groot kavel Märklin metaal bouwdozen 1e helft 20e eeuw en diversen. Onder andere; Marklin metaal bouwdoos 1, aanvullingsdoos 1A, 2A, 3A. tevens 1 grote doos extra's met dynamo's, wielen etc. etc.. Tev...