Twaalf delen antiek/oud cloisonne 1e helft 20e eeuw o.a; blakers, bureauset, spiegel, fotolijst en schaaltje in goede originele staat 11-21cm.
Twee neushoorn hoorns (Rhinoceros Africanus) L. 47.5 cm. en 30.5cm.gewicht 6.17kg. gemonteerd op een ovaal zwart gelakte plank. Met citus beschrijving afgegeven in 1995 .In 1995 was de leeftijd van d...
Grote bronzen plafond hanglamp ca. 1880 Grunderzeit. Deels electrisch, deels met kaarsen. Originele glazen kappen, geheel in goede originele staat 114x90x90cm.
Notenhouten Polyphon speeldoos met intarsia en originele messing handvaten (DRGM) ca. 1900. Daarbij een doos met lade en diverse platen in zeer goede staat 17x28x33cm.
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren scheepskist, met werkend slot en sleutel (oudere restauraties) 41x78x45cm., Cond.:G
Decoratief levensgroot metalen harnas op standaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 194cm. Cond.: G
Twee grote zeldzame bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl. tweekleurig brons, 4-lichts in zeer goede originele staat 70x37x19cm.
Empire lamp 19e eeuw, brons met groene patina met vogelkoppen etc. Mooie kwaliteit in goede originele staat 55x40x42cm.
Grote aparte empire stijl staande lamp met ronde jardiniere van compositie metaal en guirlandes ca. 1880. In goede originele staa t 195x47x46cm. COnd.: G
Zeldzame 19e eeuwse kerkkandelaar met losse console. Messing 10-lichts neo-gotische stijl, glazen stenen in de console en cloissonee in de kandelaar en console. In goede originele staat. 98x33x33cm.
Grote 50-er jaren doopvont, brons met smeedijzer in zeer goede staat 96xø43cm. Cond.: G
Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G
Grote antieke historisme Hoorn des Overvloeds met engel en vogels. Compositie metaal en vogels in goede originele staat 83x35x40cm.
Groet decoratieve lamp 20e eeuw, hout en in de vorm van een moor. Verf laat iets los 170cm. Cond.: G
Prachtige antieke boulle kist met reisneccesaire, zeer uitgebreide inhoud, cloissonee schrijfgerei, inktpotten, flaconhouders met bewerkte plated deksels, ca. 1880. In zeer goede originele staat. 13x3...
Grote bronzen plafondlamp in Louis Seize stijl, bewerkt met grote facetgeslepen glazen kap 4-lichts. In zeer goede staat 95x60x57cm.
Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.
Grote 19e eeuwse Chinese cloisonne bloempot, zeer gedetailleerd rondom met diverse draken, mooie kwaliteit (1 deukje) 32xø45cm. Cond.: G
Twee grote bronzen Neo-renaissance kerkelijke kandelaren 10-lichts met restvergulding in originele staat 19e eeuw 106xø30cm. Cond.: G
Twee grote Neo Gothische bronzen kandelaars ca. 1900, 7-lichts in goede staat
Zeldzame 19e eeuwse bronzen met koperen haardscherm in waaiervorm. Opklapbaar met vergrendeling 68x98x15cm.
IJzeren vaas met deksel 19e eeuw met putti en druiveranken. In goede originele staat (staat iets scheef) 23x20xø13cm. Cond.: G
Antiek carrousselpaard ca. 1900, compleet met beugels en originele steunen. In goede originele staat 80x85x55cm.
Amsterdamse school-stijl Art Deco glazen hanglamp in zeer goede originele staat 37x46x57cm.
Grote bronzen 6-lichts kaarskandelaar ca. 1880 in goede originele staat met rijke ornamenturen 66x32x32cm.
Oude Oosterse gebedsrol met rondom Oosterse tekens 20e eeuw in goede originele staat 30cm. Cond.: G
Grote Art Deco tafelopzet ca. 1920 met glazen schaal en 3 jongelingen als voet. Geheel staand op gestijleerde sokkel. gesigneerd Mousin. Compositie metaal 30xø31cm. Cond.: G
Grote kristallen kroonluchter ca. 1930. 9-Armig in goede originele staat 60x75x70cm. Cond.: G
Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.
Oud emaille reclamebord uit 1958, Bierredam Blonde et Brune des Moines in goede originele staat 150x47cm.
Antiek emaille reclamebord, Singer naaimchienen 1935, emaillerie Belge Brux. Bijgbeschilderde beschadigingen 90x60cm. Cond.: M-R
Modern VW reclamebord van emaille, gelithografeerd nr. 379/500 in zeer goede staat .
Kerkelijke 19e eeuwse messing kaarskandelaar in renaissance stijl 51x21x22cm. Cond.: G
Oud 6-kantig dekseldoosje ca. 1930 belijmd met parelmoer. Geheel staand op 4 koperen bolpootjes in zeer goede staat 5,5x11x12cm. Cond.: G
Sigarenetui 19e eeuw aan beide zijden voorzien van ivoren plaquettes waarvan 1 bewerkt met jachthondenmotief. In goede originele staat 16x8x2cm.
Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 39xø16cm.
Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.
Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm. Cond.: G
Oud/antiek handbeschilderd Oosters raamkozijn, gemaakt van metaal en hout 20e eeuw 67x53cm. Cond.: G
Compositie metalen tafellamp ca. 1900 in de vorm van een aap 45x27x19cm. Cond.: G
Processielamp 19e eeuw, goudkleurig beschilderd metaal in goede originele staat 77x22x19cm.
Humidor met koper beslag ca. 1870 geëboniseerd, bevat 5 schuifdeurtjes en benen knopjes. In goede originele staat 18x27x24cm.
Japans beschilderd tafelscherm ca. 1920 met landschapsdecor in goede originele kleur 87x62cm. Cond.: G
Decoratieve houten beschilderde carrouselpaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x76x16cm.
Bronzen wandspiegel met kandelaren ca. 1880 met bloemdecor, vernikkeld in goede staat 58x51x22cm. Cond.: G
Oud bronzen cloisonne ei met losse bronzen voet. Decor van vogels en bloemen 20e eeuw 17xø8,5cm. Cond.: G
Eikenhouten Neogotisch hekwerk (reling) 19e eeuw (losse delen) ca. 3 meter Cond.: G
Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G
Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Twee zware Historisme kaarskandelaren ca. 1880 met Romeins Egyptische voorstellingen, compositie metaal. In zeer goede staat 30xø16cm. Cond.: G
Oude verlichte Art Deco globe ca. 1930 met mahoniehouten voet en vernikkelde houder. Globe Terrestre, Dresse par J. Forrest Geographe Girard et Barriere Editeurs Rue de Buci Paris 46xø22cm. In goede o...
Koperen barok stijl wandspiegel met cherubijn koppen en twee kaarskandelaars. 20e eeuw. 36x30x12cm. Cond.:G
Franse opaline glazen 19e eeuwse lampevoet met gouddecor, handbeschilderd 75xø15cm. Cond.: G
Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G
Grote kerkelijke console 19e eeuw, beschilderd gips in goede staat 58x52x38cm.
Engelse mahoniehout fineer reisschrijfkist met vakverdeling en kelder met lade. in redelijke tot goede originele staat 18x24x40cm.
Aparte kopergeslagen plafondlamp uit Palembang, Sumatra, 19e eeuw, met koperen bollen en appels. in goede originele staat 70x90x90cm.
Schildpad met ivoren theedoosje 19e eeuw met binnendeksel, origineel slotje en pootjes 7x11x7,5cm. Cond.: G
Chinees bronzen vaas met papegaai, vogel en bloemdecor, monogram E.H. ca. 1900. In goede originele staat 20xø11cm.
Twee handgeschilderde miniatuurportretten met ivoren lijst, 1 gesigneerd Richter 1e helft 20e eeuw 12,5x11cm. Cond.: G
Twee prachtige Art Deco boekensteunen ca. 1920. Voorstellend zeehonden (glazen ogen) met bal. In zeer goede originele staat 21x25x11cm.
Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R
Hollandse antieke officiers-sabel met bronzen vergulde heft (leeuwenkop), gemerkt ijzerhouwer. Lichte oxidatie op schede en lemmet, verder in goede originele staat 111cm. Cond.: G
Antiek mini-pistool Nr. 1234 in originele staat 11cm. Cond.: G
Koppel Franse pistolen ca. 1840 in lederen koffer (koffer van latere datum) met messing bewerkt doosje voor kogels 45x33x9cm. Cond.: G
Oude karabijn ca. WO I, New England Westinghouse compagnie 1915 met bajonet (onschadelijk) 160cm. Cond.: R
Twee Indiase decoratieve sabels met gegraveerd lemmet 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Kleine 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in goede originele staat 26x20xø9,5cm. Cond.: G
Art Nouveau Jugendstil koffiestel ca. 1900 2-kleurig. Messing en koper, gemerkt C. Kurz en Co Tifl 1668. 5-Delig, paar lichte deukjes 24x37x29cm. Cond.: G
Grote tinnen Historisme klepkan met datering 1706 (vermoedelijk 1880 Duitsland). Met diverse stempels (klauwpoten), wapen etc. , 1 deuk 48x27x18cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek tin; 1x empire kelk met leeuwen ca. 1810 (zonder deksel?) 21xø14cm. en 1x dekseldoos op drie pootjes, gesigneerd Fred Reyenga Amsterdam 10xø11,5cm. Cond.: G
Vier grote/diepe 19e eeuwse tinnen bordne in goede originele staat 31-41cm.
Vier tinnen kaarskandelaars 19e(3x) - 20e (1x) eeuw in goede originele staat 18-24cm.
Twee delen 18e eeuws tin; 1x groot bord, gestempeld London met daarbij 2 gietstempels en 1x schaal 1769 Elsake Sayers met daarbij stempels 39-ø46cm. Cond.: G
Tinnen moccaset 5-delig; tablet, waterkan, vaasje, dekselvaasje en moccakan 23x33x19cm. Cond.: G
Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G
Groot kavel divers tin 20e eeuw; schalen, borden, blaker, maten etc. Cond.: G
Tinnen empire kraantjeskan ca. 1820, vermoedelijk Duitsland (gegraveerd) in zeer goede originele staat 41x17xø15cm.
Grote empire tinnen kraantjeskan ca. 1820, bewerkt in goede originele staat 46x20x24cm. Cond.: G
Grote Japanse tafellamp in de vorm van een Japanse vrouw. Jade imitatie 2e helft 20e eeuw 48x15x16cm. Cond.: G
Twee staande petroleumlampen ca. 1900; 1x met glazen reservoir en 1x met metalen reservoir 34-40cm. Cond.: G
Duitse petroleumlamp ca. 1900 met gietijzeren voet en messing reservoir in goede staat 55xø15cm.
Antieke Jugendstil tafel petroleumlamp met nikkelen voet en handbeschilderd groen-glazen reservoir. Bloemdecor in zweepslagmotief 56xø14cm. Cond.: G
Antieke Louis Philippe tafel petroleumlamp met nikkelen voet (met rocailles) en glazen reservoir 48xø14cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp (schippertje), compleet ca. 1900 45xø30cm. Cond.: G
Tafel-petroleumlamp 19e eeuw met handbeschilderde porseleinen voet en handbeschilderd glazen reservoir. Voorstelling van een pijprokende man bij kasteel in landschap 52xø15cm. Cond.: G