Hollands zilveren bestek, 35 delig, 925/000 en 835/000 van diverse zilversmeden. Het bestek bestaat uit 12 tafellepels, 11 tafelvorken ( viertands), 6 dessertlepels en 6 dessertvorken ( drietands). To...
Holland zilveren, 835/000, bestek bestaande uit 9 tafellepels, 7 tafelvorken, 12 dessertlepels en 11 dessertvorken. Model Haags Lofje. MT: van Kempen en Hooijkaas. Totaal ca 1970 gr. Cond U
Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U
Mooie grote zilveren, 835/000, vaas, geheel bewerkt met putti's, mascarons en acanthusbladeren, voorzien van diverse tekens, waaronder gekroonde C en jaarletter N. ca 679 gr. Hoogte 27 cm ø 13,5 cm. ø...
Mooie antieke zilveren, 800/000,cilindrisch drinkbeker met deksel, op vier bolpoten. Gedreven zilver, binnenzijde geheel en buitenzijde deels verguld. Rondom versierd met putty's en druivenranken en b...
Antieke zilveren, 835/000, Friese brandewijnkom, met bloemdecoratie en mascerons op de handgrepen. 25x12x7,5cm. ca 193 gr. Cond G
Kristallen fruitschaal met amandelslijpsel ø ca.37cm., op fraai bewerkte zilveren, 835/000, voet ø15cm. H.ca.17cm., MT: J.M.van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 (mist klein stukje aan de rand)
Antiek Biedermeier tafelstuk, bestaande uit zilveren, 835/000, handgreep en 2 kristallen coupes op zilveren voet. Het geheel op zwart basement op 4 ivoren bolpootjes. Eind 1800. Lengte 13 cm. Hengselh...
Zilveren ronde aanbiedschaal, 835/000, ø 16,5cm, op drie bolpootjes. Glad model met 5 schulpen aan de bovenrand. Keur: Buitenlandse werken. ca 98 gr. Cond G
Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...
Antieke zilveren, 835/000, klederdrachtschaar, met bloemmotieven en kettingogen. MT: onbekend. Lengte 16 cm. Cond U
Fraaie 1e gehalte zilveren tafelstandaard met handgreep, opgelegde bloem op de bodem en op zes pootjes. Voorzien van een stel geslepen kristallen zuurpotten met deksel. MT: J.M.van Kempen en Zn,.Voors...
Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U
Twee Russisch zilveren geëmailleerde servetringen, met verguld binnenwerk. ø 4,5 cm. ca 69 gr. Cond U
Kavel 9 delen zilver: Taartschep, petit-fourstang, cakeprikker, 3 zuurprikkers, suikerschep, 2 botermesjes. Allen rijkelijk versierd met bleommotieven. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 185 gr. Cond ...
Antieke kristallen parfumflacon met Hollands zilveren kraag en dop. Cond U
Mooie blauwkristallen coupe met gouddekoratie op strakke zilveren voet, ø 20 cm. Hoogte 11 cm. Cond U
Haags zilveren, 925/000, mokkaservies op zilveren tablet. Grootkeur, 1e helft 1900. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Grootte Mokkakan ca 13 cm. Totaal ca 691 gr. Cond U
Twee mooie blauw kristallen coupes met gouddekoratie op Hollands zilveren voet met gelobde en versierde uitlopers, voorzien van oud belastingstempel, begin 1900. ø 8 cm. hoogte 11 cm. Cond U
Antiek dienbestek, 5 delig, zilver, 835/000, met opengewerkte bloemmotieven, o.a. olijf- en sardineschepje. MT: onleesbaar. Lengte 14 cm. ca 97 gr. Cond U
Antieke geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel, op zilveren voet. Met zilveren kraag, zilveren hals en zilveren stop aan zilveren jasseron ketting. Gehalte 835/000. MT.: J.M.van Kempen en Zn...
Zilveren doos met scharnierend deksel met halfedelstenen en filligrainwerk 835/000 (Z2 gekeurd) 9,5x6,5x3cm. Cond.: G
Oude pelgrimflacon met geurstift, rondom bewerkt met zilveren appliques (vlinders, slangen en florale motieven), bodem van roodkoper H.: 18cm. Cond.: U
Bijzonder mooi en gaaf kristallen odeurflesje met gouden dop en kraag met glazen stopje. Inclusief etui H.: 9,5cm. Cond.: U
Kavel 3 delen zilver: Sterling zilveren, 925/000, borstel met jugendstilmotieven, zilveren, 835/000, bakhoudertje en Sterling zilveren, 925/000, handspiegel met rocaillemotieven. Lengte spiegel 25 cm....
Zilveren trekpotje op zilveren comfoor, Z2 gekeurd voorzien van oud belastingteken V (na 1900) ca. 736gr. ø14cm H.25cm.. Cond.: U
Uitgebreid Hollands zilveren, 835/000, eet- en dienbestek. Model Puntfilet: 15 tafelvorken, 15 tafellepels, 7 dessertvorken, 7 dessertlepels, 6 viscouvert, 2 botermesjes, 1 vlessdienvork, 2 sauslepels...
Twee Hollands zilveren, 835/000, servetringen met gecontourneerde randen. Totaal ca 61 gr. Cond U
Voor de pure Djokja-zilver liefhebber: een kapitaal zilveren, 800/000, theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot, theezeef op uitlekbakje, lepelvaas met 10 theelepels, 11 coctailprikkers i...
Mooie grote ovale Djokja zilveren, 800/000 koektrommel. Geheel gedreven en versierd met diverse bloem- en bladmotieven. ca 500 gr. Scharnier behoeft reparatie. 18x 12,5 x 7,5 cm. Cond U
Zes Djokja zilveren, 800/000, pindaschaaltjes. Hamerslag drijfwerk met bloemmotiefrand. ca 609 gr. ø 12,5 cm Hoogte 5 cm. Cond U
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
Djokja zilveren, 800/000, set bestaande uit twee presenteerschaaltjes en zes onderzetters met florale randmotieven. ø 15 cm, 13 cm en 9 cm. Totaal ca 460 gr. Cond U
Djokja zilveren, 800/000, fotolijst en doosje. Fotolijst 11,5x16cm. Doosje 8x6x1,5cm. Cond U
Kavel 5 delen Djokja zilver, 800/000, bestaande uit 3 asbakjes, een jampotdeksel en 1 pennenbakje. Ca 280 gr. Cond U.
Prachtige complete Djokja zilveren, 800/000, jampothouder met deksel en bijbehorende jamlepel. ca 210 gr. Cond U
Djokja zilveren 800/000, schaal met 3 delig bijbehorend hoornen dienbestek. De schaal is voorzien van een opengewerkte rand met daarin florale motieven, staand op viet bolpootjes. Het hoornen dienbest...
Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond U
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G
Engelse Sterling zilveren, 925/000, specerijen tafelset. Bestaande uit een peper en zoutstrooier, 2 zoutvaatjes met blauwglazen inzetbakjes en zilveren lepeltjes, mosterdpotje met blauwglazen inzetbak...
Mooi groot zilveren vuurverguld ei op vuurverguld zilveren standaard. Rondom versierd met geëmailleerde zwaan- en bloemmoitef. Bekroond met grote Almandien 875/000 12xø8,5cm. Cond.: U
Engels Sterling zilveren, 925/000, bierpul. Rondom handgegraveerd. Aan de voorzijde een geemailleerd zilveren embleem: "Royal Army Service Corps" in louwerkrans. Hoogte 12,5 cm. ca 286 gr. Cond U
Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde coet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren, 925/000, visschep met agaten heft, in origineele etui. Grootkeur Jaarletter: U 1879, MT: adrianus Kuylenburg, Schoonhoven. Lengte 23 cm. Cond U
Geslepen kristallen strooibus op zilveren voet met zilveren hals en zilveren dop met fraaie florale graveringen. Zilvergehalte 835/000. MT: C.E.Held sr., Amsterdam, ca. 1859, 17xø6cm., Cond.:G
Sterling zilveren, 925/000, presenteerschaaltje op voet met bewerkte rand. ø 18 cm en hoogte 7,5 cm. Cond G
Russisch zilveren, 916/000, geemailleerd schaaltje met hengsel en vergulde binnenkant. ø 10,5 cm. Cond U
Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met gefacetteerde rand en Hollands zilveren hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius Frederiks, Nijmegen. ø 14 cm Cond U
Zilveren, 835/000, grote gebogen tafelschuier van merk Christofle. Op de bovenkant zit een medaillon. Lengte 36 cm. Cond U
Twee zilveren vleespennen, bekroond door zwaard en zwijn. Lengte ca 20 cm. Totaal ca 81 gr. Cond U
Antieke kristallen kaasstolp met etswerk en meanderslijpsel, voorzien van zilveren, 835/000, knop. Compleet met onderschotel., MT: J.M.van Kempen en Zn, Voorschoten ca. 1870, 17xø20cm.
Elf delen oud plated, o.a. 6 bekers, lijst, beursje zout-peper stel en kandelaar in empire stijl. 6-17 cm., Cond.:G
Mooie ovale waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter K: 1920. MT W de Burger, Haarlem 23x12x8 cm Cond U
Tafelpresenteerdoos met zilveren, 835/000, corpus en roldeksel. De zilveren onderzijde is voorzien van een tekst t.b.v. een jubileum. 18x8,5x4,5cm. Cond. behoeft reparatie.
Jat met zilveren, 835/000, applicaties, waarin diverse turkoois-edelstenen, aan een draagkettinkje. Lengte 16 cm. Cond U
Antieke zilveren, 835/000, gembervork met fraaie graveringen. MT:G.A.van Geelen Schoonhoven ca. 1883, L.18cm., ca. 20gr.
Mooi groot zilveren, 925/000, visdiencouvert, Denemarken. Lengte 27 cm. ca 251 gr. Cond U
Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en glazen stop, convex model H.: 10,5cm. Cond.: U
Mooie antieke Hollands zilveren, 925/000, visschep met uitgezaagde bak en dubbele puntfilet steel. Jaarletter R: 1927 MT: van Kempen. Lengte ca 32 cm. ca 157 gr. Cond U
Mooi antiek Hollands zilveren, 835/000, Biedermeier pillendoos met filigrain-versiering op de deksel. Jaarletter E: 1864. MT: Willem Lobensteijn, Schoonhoven. 5,5x5,5x1,5cm. ca 38 gr. Cond U
Zwaar Russisch zilveren presenteeretui met Jugendstil handgravure 875/000 ca. 132gr. 10x7x1,5cm. Cond.: U
Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G
Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, groentelepel met fraaie gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT: H.A.Schuss Amsterdam ca.1838, L.25cm., ca.75gr.
Origineel etui met zilveren, 800/000, tafelnummers, compleet 1t/m 12. Cond U
Drie zeldzame grote 12-kantige kristallen geslepen karaffen met zilveren montuur (835/000), gemerkt ca. 1900 in goede originele staat 30x17x17cm.
Drie kristallen glazen met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, voet en een geschulpt antiek zilveren, 835/000, bakje op gelobte voet. ca 1850. Gewicht bakje ca 69 gr. Cond U
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Antiek taps toelopend kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: U
Klein antiek zilveren, 800/000, zakmesje met kettingoog. Gekeurd V: Buitenlandse werken. Lengte 7,5 cm.
Twee zilveren theeglashouders, opengewerkt en deels niëllo 875/000, samen ca. 160gr. 10xø6,5cm. Cond.: U
Antieke zilveren, 800/000, tafelstrooier op grote ronde voet met allegorische voorstellingen. ø Voet 5,5cm Hoogte 10 cm. Keur; Z. ca 87 gr. Cond U
Ovale zilveren, 925/000, dienschaal met uitgezaagde opstaande rand. Z1 gekeurd. 32x22x5,5cm, ca 302 gr. Cond U
Geslepen kristallen theebus op stervormige voet, met zilveren, 835/000, stop. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten, ca. 1870, 19xø8cm.
Kavel divers plated 20e eeuw o.a; servetringen, sleef, lepel, bordje, eierdop, cassette, lepels en vorken Cond.: G
Hollands zilveren, 835/000 miniatuur, twee mannen, Amsterdam. ca 14 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, groentelepel met gecontourneerde steel, fraai en scherp gegraveerd aan voor-en achterzijde. MT: J.W.Tanner Amsterdam ca. 1878. L.27cm., ca.85gr.
Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met tapstoelopende gegraveerde steel, bekroond met pijnappel. MT: J.M.Visser, Steenwijk, midden 1900. Lengte 10,5 cm. ca 54 gr. Cond U
Lot met divers zilver in diverse gehaltes. Bestaande uit o.a. 1 soeplepel, 1 opdienlepel, 1 taartschep, 2 meshouders, 5 vleesdienvorkjes, 9 theelpels, 6 koffielepels, 1 cakevork, 2 gebaksvorkjes, 1 na...
Kristallen theebus, olijfslijpsel, met zilveren, 835/000, stop voorzien van zeer fijne perlerand. Hollands gekeurd. ø 7 cm. Hoogte 17 cm. Cond U
Zilveren broche, 835/000, met RG bewerking. Ovaal midden met RG bloembewerking en aan weerszijden een stuk met bolletjes bewerking en RG bandje.( 38x19mm) Eind 19e eeuw. ca 4,1 gr.
Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U
Sterling zilveren comfoor, ajourgezaagde rand Engeland Z2 gekeurd 835/000 ca. 483gr. 17,5x11,5x5,5cm. Cond.: U
Russisch zilveren, 916/000, bakje, op voet met geemailleerde rand en vergulde binnenkant. ø 8,5 cm. Cond U
Ebbenhouten wandelstok met gladde zilveren, 800/000, greep. Gemerkt V: Begin 1900. Lengte 93 cm. Cond G
Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)
Hollands zilveren, 835/000, rechthoekig gecontourneerd doosje. Maker: K.v.d.Meulen, Joure. Jaarletter I, 1968. Grootkeur 2e gehalte zilver. 4x3,5x5cm. ca 32 gr. Cond U
Antiek kristallen parfumflesje op voet met zilveren dop en glazen stopje H.: 10cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje, handgegraveerd met geschulpte rand. Grootkeur. MT: R? Jaarletter S 1877. ø 5,5 cm. ca 29 gr. Cond U
Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U
Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.
Gave antieke kristallen koekschaal met ruitslijpsel en ster op de bodem, voorzien van zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: onduidelijk ca. 1888, ø ca.25cm.
Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels en vier taartvorkjes met bekroonde steel. MT: J.G.J.Niekerk, Schoonhoven. Begin 1900. Totaal ca 126 gr. Cond U
Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van KempenL:11cm. ca. 140gr. Cond.: U
Zilveren, 800/000, deels vergulde belletjesrammelaar. ca 45 gr. Cond U