Jan Voerman Sr. (Kapemn 1837 -1941), olieverf op paneel, weidende paarden bij avond 54x32cm. Cond.: G
Ger dekkers (Fotograaf Borne 1929), fotografie op papier, fotocollage Cycletrack England 8x48cm. Cond.: G
Henne (Neppelenbroek-Diepenheim), ingekleurde houtsnede, nazomer 1/7 23x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, houtsnede op papier, In de sluis, 18x13cm.
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boerin en kippen 30x40cm.
G. Kat 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, grachtengezicht AMsterdam 30x40cm. Cond.: G
Jacobus Koeman (Edam 1889 - Bergen), ingekleurde ets op papier, mezen op bloesemtak 55x26cm. Cond.: G
P. Vink 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht met figuren 24x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School?), olieverf op linnen, bomschuiten met figuren op het strand 60x80cm. Cond.: G
John Bevert (Utrecht 1917 - 1996 Schoorl), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Jos Lussenburg (Waarschijnlijk geschilderd door Cornelis de Bruin 1870-1940), olieverf op linnen, zeilschepen op de Zuiderzee 40x60cm. Cond.: G
C.W. Smith 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met figuren en zeilboot 17x13cm. Cond.: G