16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Jan te Wierik, litho
Startprijs 80 EUR

Jan Voerman, paarden in melkbocht
Startprijs 2.500 EUR

Jan Voerman Sr. (Kapemn 1837 -1941), olieverf op paneel, weidende paarden bij avond 54x32cm. Cond.: G

Aquarel, Ruïne Abbey
Resultaat: 260 EUR

Ger Dekkers, fotocollage
Resultaat: 100 EUR

Ger dekkers (Fotograaf Borne 1929), fotografie op papier, fotocollage Cycletrack England 8x48cm. Cond.: G

Henne Neppelenbroek, houtsnede
Startprijs 50 EUR

Henne (Neppelenbroek-Diepenheim), ingekleurde houtsnede, nazomer 1/7 23x18cm. Cond.: G

Lucie van Groningen, bloemstilleven
Resultaat: 200 EUR

Jan Voerman, stduie paardenhoofd
Startprijs 400 EUR

Frans Bosen, diploma
Resultaat: 80 EUR

B.F. Coesel, herderin met schapen
Startprijs 150 EUR

Marius Bauer, Orientaals tafereel
Resultaat: 100 EUR

Oude houtsnede
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, houtsnede op papier, In de sluis, 18x13cm.

Jaap van Kregten
Startprijs 40 EUR

Gerard Krol
Startprijs 80 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boerin en kippen 30x40cm.

G. Kat, Amsterdam
Resultaat: 180 EUR

G. Kat 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, grachtengezicht AMsterdam 30x40cm. Cond.: G

J. Koeman
Startprijs 40 EUR

Jacobus Koeman (Edam 1889 - Bergen), ingekleurde ets op papier, mezen op bloesemtak 55x26cm. Cond.: G

P. Vink
Startprijs 60 EUR

P. Vink 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht met figuren 24x20cm. Cond.: G

C. Scholten
Startprijs 80 EUR

A.J. Wijngaerdt, landschap
Resultaat: 900 EUR

Onduidelijk gesig., bomschuiten
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School?), olieverf op linnen, bomschuiten met figuren op het strand 60x80cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 240 EUR

Anton Heyboer, gouache op papier, kip 30x40cm. Cond.: G

Olieverf, Parijs
Startprijs 180 EUR

John Bevert (Utrecht 1917 - 1996 Schoorl), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G

Olieverf, vissersboten
Startprijs 800 EUR

Gesigneerd Jos Lussenburg (Waarschijnlijk geschilderd door Cornelis de Bruin 1870-1940), olieverf op linnen, zeilschepen op de Zuiderzee 40x60cm. Cond.: G

C.W. Smith, molen en boot
Startprijs 240 EUR

C.W. Smith 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met figuren en zeilboot 17x13cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 340 EUR